Віктор Циганков забив за «Жирону» (ВІДЕО)

2024-02-20 05:25 Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков відзначився черговим голом за свою команду. Віктор Циганков 26-річний футболіст ... Віктор Циганков забив за «Жирону» (ВІДЕО)

Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков відзначився черговим голом за свою команду.

Віктор Циганков

26-річний футболіст потрапив до стартового складу «Жирони» на вчорашній матч 25-го туру чемпіонату Іспанії з «Атлетиком», а на початку другого тайму результативно замкнув у воротарському майданчику передачу Івана Мартіна.

Участь у цій зустрічі взяв ще один український легіонер «Жирони» — нападник Артем Довбик. Він провів на полі всі 90 хвилин гри, але результативними діями цього разу не відзначився.

Чемпіонат Іспанії. 25-й тур

«Атлетик»«Жирона» — 3:2 (1:0)
Голи: Беренгер (2, 56), Вільямс (60) — ЦИГАНКОВ (49), Ерік Гарсія (75)

«Жирона»: Гассаніга, Мартінес (Фернандес, 74), Хуанпе, Ерік Гарсія, Мігель Гутьєррес, Алеїш Гарсія, Еррера (Соліс, 89), Мартін (Порту, 74), Циганков (Стуані, 89), Савіо, Довбик.

ВІДЕО голу Віктора Циганкова в матчі «Атлетик» — «Жирона» дивіться в нашому телеграм-каналі

Додамо, що в поточному сезоні Циганков зіграв за «Жирону» 24 матчі у всіх турнірах, і на його рахунку тепер 5 голів і 3 результативні передачі. Довбик взяв участь у 26 матчах каталонської команди, забивши 14 голів і зробивши 7 асистів.