Ліверпуль — Лутон Таун — 4:1. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-21 23:27 21 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і ... Ліверпуль — Лутон Таун — 4:1. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

21 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ліверпуль (Англія) і Лутон Таун (Англія).

Ливерпуль - Лутон Таун - 4:1. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаЛиверпуль - Лутон Таун - 4:1. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Ліверпуль (Англія) — Лутон Таун (Англія) — 4:1 (0:1)
Голи: ван Дейк (56), Гакпо (58), Діас (71), (90) — C. Ogbene (12)

Попередження: A. Doughty (18), C. Вудроу (42), Барклі (77), Дж. Гомес (82), І. Каборе (89)

Огляд матчу Ліверпуль — Лутон Таун:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Анфілді» «Ліверпуль» воював із «Лутоном», і вболівальники були в напрузі. У перерві «Лутон» вів з рахунком 0:1 завдяки голу К. Огбене на 12-й хвилині.

Матч почався напружено, обидві команди прагнули взяти гру під свій контроль. Гравці «Лутона» А. Дауті та К. Вудроу отримали жовті картки на 18-й та 42-й хвилинах відповідно, підкресливши фізичний характер гри. Однак у другому таймі «Ліверпуль» пожвавився, і В. ван Дейк забив гол на 56-й хвилині, вирівнявши становище. Лише через дві хвилини «Ліверпуль» вийшов уперед завдяки голу К. Гакпо на 58-й хвилині. По ходу гри обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати переломити хід матчу на свою користь. Лутон випустив А. С. Локонгу замість П. Мпанзу на 46-й хвилині, а потім замінив Т. Чонга на Дж. Кларка на 63-й хвилині. Тим часом «Ліверпуль» випустив на поле К. Бредлі замість А. Робертсона на 68-й хвилині, а потім Р. Гравенберча замість Б. Кларка на 78-й хвилині. «Ліверпуль» продовжив домінувати, забивши ще один гол від Л. Діаса на 71-й хвилині, ще більше збільшивши свою перевагу. Розчарування «Лутона» стало очевидним, коли на 77-й хвилині жовту картку отримав Р. Барклі, а на 89-й хвилині — І. Каборе. В останні хвилини гри «Ліверпуль» оформив перемогу голом Х. Елліотта на 90-й хвилині, завершивши матч із рахунком 4:1 на свою користь. Загалом це була захоплива гра, яка продемонструвала талант і рішучість обох команд. Повернення «Ліверпуля» у другому таймі стало свідченням їхньої стійкості, а рання перевага «Лутона» — нагадуванням про їхній потенціал. Вболівальники на «Анфілді» стали свідками захопливого матчу, який напевно запам’ятається надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Ліверпуль, Лутон Таун — Астон Вілла.