Наполі — Барселона — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-02-21 23:53 21 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Барселона (Іспанія). ... Наполі — Барселона — 1:1. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

21 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Барселона (Іспанія).

Наполи - Барселона - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаНаполи - Барселона - 1:1. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Наполі (Неаполь) — Барселона (Іспанія) — 1:1 (0:0)
Голи: Осімхен (75) — Левандовскі (60)

Попередження: де Йонг (16), Íñigo Martínez (75), Крістенсен (78)

Огляд матчу Наполі — Барселона:

Довгоочікуваний матч Ліги чемпіонів УЄФА між «Наполі» і «Барселоною» завершився захоплюючою нічиєю 1:1 на «Стадіо Дієго Армандо Марадона». У першому таймі обидві команди билися на полі, але жодна з них не змогла вийти з глухого кута, і рахунок у перерві залишився 0:0. На 16-й хвилині «Барселона» отримала першу жовту картку в матчі, а Ф. де Йонг став гравцем, який отримав попередження. Перелом настав на 60-й хвилині, коли гравець «Барселони» Р. Левандовскі забив гол, вивівши гостей уперед. Однак «Наполі» швидко відповів своїм голом на 75-й хвилині, автором якого став В. Осімхен. Господарі не зупинилися на досягнутому і стали домагатися переможного голу, коли матч вступив у завершальну стадію.

На 75-й і 78-й хвилинах «Барселона» отримала ще дві жовті картки: І. Мартінеса і А. Крістенсена було попереджено. Каталонці зробили кілька ключових замін на 80-й і 86-й хвилинах, намагаючись повернути контроль над матчем. «Наполі» також зробив заміни на 68-й і 76-й хвилинах: Ж. Кахусте і Х. Ж. Траоре вийшли замість Я. Ліндстрема, а В. Осімхен — замість Г. Сімеоне відповідно. М. Політано також вийшов замість Г. Распадорі на 76-й хвилині. Після фінального свистка обидві команди задовольнилися наполегливою нічиєю 1:1, заробивши по одному цінному очку в турнірній таблиці Ліги чемпіонів УЄФА. Матч вийшов захопливим і драматичним, і вболівальники з нетерпінням чекають наступного поєдинку між цими двома сильними командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Наполі, Барселона — Наполі.