Порту — Арсенал — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

2024-02-21 23:56 21 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) і Арсенал (Лондон). ... Порту — Арсенал — 1:0. Ліга чемпіонів. Огляд матчу, статистика

21 лютого відбувся один із матчів Ліги Чемпіона з футболу. Зустрічалися Порту (Португалія) і Арсенал (Лондон).

Порту - Арсенал - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистикаПорту - Арсенал - 1:0. Лига чемпионов. Обзор матча, статистика

Ліга чемпіонів

Порту (Португалія) — Арсенал (Лондон) — 1:0 (0:0)
Голи: Галено (90+4)

Попередження: Райс (2), Ф. Консейсао (52), Якуб Ківіор (57), Хаверц (61), Ніко Гонсалес (62)

Огляд матчу Порту — Арсенал:

У довгоочікуваному матчі Ліги чемпіонів УЄФА на стадіоні «Ештадіу ду Драгау» «Порту» воював з «Арсеналом» у захопливому поєдинку, який завершився перемогою господарів із рахунком 1:0. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не могли забити. У перерві рахунок так і залишився 0:0, і обидві команди вирушили в роздягальню, сподіваючись вийти з глухого кута в другому таймі. У другій половині зустрічі обидві команди були активнішими і прагнули забити перший гол.

На 74-й хвилині «Арсенал» зробив першу заміну, випустивши Л. Троссара замість Жоржиньо, щоб змінити динаміку гри. Однак на 90-й хвилині Гальєно забив вирішальний гол і вивів свою команду вперед. Незважаючи на кілька пізніх замін, проведених «Порту», щоб зміцнити оборону і зберегти перевагу, «Арсенал» не зміг зрівняти рахунок в останні хвилини матчу. Перемога принесла «Порту» вирішальну перемогу в Лізі чемпіонів УЄФА, а «Арсенал» залишився розчарований результатом і вирушив додому з порожніми руками. Це був напружений матч із великою кількістю драматизму і хвилювання, який продемонстрував найкращі зразки європейського футболу на найвищому рівні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Арсенал — Порту, Арсенал — Порту.