Динамо — Бетіс — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 21:41 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і Бетіс (Севілья). ... Динамо — Бетіс — 1:1. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і Бетіс (Севілья).

Динамо - Бетис - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистикаДинамо - Бетис - 1:1. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Динамо (Загреб) — Бетіс (Севілья) — 1:1 (0:1)
Голи: T. Kaneko (59) — C. Bakambu (38)

Предупредження: Петкович (40), Айтор Руїбал (57), Вільям Карвалью (69)

Огляд матчу Динамо — Бетіс:

У захопливому матчі Конференції Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Максимір» загребське «Динамо» зустрілося з «Реал Бетісом» у довгоочікуваному поєдинку. У першому таймі «Реал Бетіс» вийшов уперед завдяки голу К. Бакамбу на 38-й хвилині, і на перерву гості пішли з рахунком 1:0. У другому таймі загребське «Динамо» вийшло вперед, вирішивши вирівняти становище. Т. Канеко забив вирішальний гол на 59-й хвилині, зрівнявши рахунок і вселивши надію у вболівальників господарів. Обидві команди продовжували наполегливо домагатися перемоги, гравцям з обох сторін були показані жовті картки, напруга на полі наростала.

Під час матчу обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб струсити ситуацію і спробувати домогтися перемоги. На 46-й хвилині замість К. Бакамбу в складі «Реал Бетіса» з’явився Вілліан Хосе, а загребське «Динамо» здійснило ключові зміни, випустивши Д. Спікіча, С. Куленовіча і Т. Халіловича в кінцівці зустрічі. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла вийти з глухого кута в останні хвилини, і матч завершився внічию 1:1. Загребське «Динамо» і «Реал Бетіс» тепер стежитимуть за своїми наступними матчами в Лізі Європи УЄФА, прагнучи просунутися далі в турнірній таблиці.