Тулуза — Бенфіка — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-22 21:43 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Бенфіка (Лісабон). ... Тулуза — Бенфіка — 0:0. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Тулуза (Франція) і Бенфіка (Лісабон).

Тулуза - Бенфика - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистикаТулуза - Бенфика - 0:0. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Тулуза (Франція) — Бенфіка (Лісабон) — 0:0 (0:0)

Предупредження: A. Donnum (15), Г. Суазо (74), W. Каманзі (83), Бах (84)

Огляд матчу Тулуза — Бенфіка:

У напруженому матчі Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Стадіон де Тулуз» «Тулуза» і «Бенфіка» зіграли в безгольову нічию, і обидві команди не змогли забити. У грі було кілька ключових моментів і замін, які потенційно могли змінити результат. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але їм не вистачало гостроти перед воротами. На 15-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тулузи» А. Доннум, а на 23-й хвилині М. Діарра був замінений на К. Кебена. Кебена. У другій половині зустрічі обидві команди продовжували пресингувати, але так і не змогли вийти з глухого кута. У другому таймі обидва менеджери провели шквал замін, намагаючись знайти спосіб розкрити оборону суперника. На початку тайму «Бенфіка» випустила Морато замість А. Каррераса і К. Тенгстедта замість А. Кабрала.

У «Тулузі» також відбулися зміни: М. Деслер вийшов замість В. Каманзі. У заключній стадії гри напруга зросла: на 74-й хвилині Г. Суазо отримав жовту картку за «Тулузу». «Тулуза» зробила подвійну заміну: Суазо замінив С. Бабічка, а Й. Гбохо на 80-й хвилині звільнив місце для Ф. Магрі. В. Каманзі також отримав жовту картку на 83-й хвилині. На 84-й хвилині в боротьбі за перемогу був вилучений гравець «Бенфіки» А. Бах, а на 85-й хвилині замість О. Кокчу вийшов А. Ді Марія. Незважаючи на зміни, жодна з команд не змогла домогтися успіху, і матч завершився внічию. У результаті і на «Тулузу», і на «Бенфіку» чекає ще багато роботи в Лізі Європи УЄФА, адже вони прагнуть вийти до наступного раунду. Матч продемонстрував конкурентну боротьбу в турнірі й те, як мало шансів відокремити перемогу від поразки.