Рома — Фейєноорд — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-02-23 00:51 22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Фейєноорд (Роттердам). ... Рома — Фейєноорд — 1:1. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

22 лютого відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Фейєноорд (Роттердам).

Рома - Фейеноорд - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистикаРома - Фейеноорд - 1:1. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Рома (Рим) — Фейєноорд (Роттердам) — 1:1 (1:1)
Голи: Пе ллегріні (15) — S. Giménez (5)

Попередження: Спінаццола (17), Леандро Паредес (26), Lutsharel Geertruida (27), D. Hancko (66), Q. Timber (90), Еван Ндіка (103), M. Wieffer (107)

Огляд матчу Рома — Фейєноорд:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА на «Стадіо Олімпіко» «Рома» і «Фейєноорд» зіграли внічию 1:1, причому обидва голи були забиті в першому таймі. На 5-й хвилині «Фейєноорд» завдав першого удару в площину воріт С. Гіменеса, але «Рома» швидко відповіла голом Л. Пеллегріні на 15-й хвилині і зрівняла рахунок.

У першому таймі було кілька жовтих карток: Л. Спінаццола та Л. Паредес із «Роми», а також Л. У другому таймі обидві команди провели стратегічні заміни: «Феєноорд» випустив на поле І. Пайшао та К. Стенгса на 59-й хвилині, а «Рома» — Р. Карсдорпа та Х. Аудінеса на 59-й хвилині. Карсдорпа і Х. Ауара на 67-й і 71-й хвилинах відповідно. Матч залишався рівним 1:1 упродовж усього другого тайму і додаткового часу, що призвело до драматичної серії пенальті для визначення переможця. AS Roma реалізувала всі свої пенальті: Б. Крістанте, Х. Ауар і Н. Залевскі забили з точки. З іншого боку, «Фейєноорд» не впорався з пенальті: Д. Ханко і А. Джаханбахш змарнували свої шанси, а К. Гартман зумів влучити у площину воріт. У підсумку «Рома» здобула перемогу в серії пенальті, здобувши важку нічию 1:1 з «Фейєноордом» у цьому матчі Ліги Європи на Stadio Olimpico.