Учора, 22 лютого, в одному з матчів 1/16 фіналу Ліги конференцій норвезький «Мельде» розгромив польську «Легію» на виїзді з рахунком 3:0.
![](/media/posts/2024/02/23/GettyImages-1848366025.jpg)
Однак цей поєдинок запам’ятався також черговою акцією від уболівальників «Легії» проти УЄФА, який знову закрив частину трибун домашнього стадіону варшавського клубу, зокрема й трибуну з ультрас через заворушення під час виїзних матчів команди на груповому етапі. Але ультрас «Легії» придумали, як потролити УЄФА і цього разу.
Спочатку на закритих для вболівальників фанатських секторах з’явився банер із написом: «Цього разу ти переміг, УЄФА».
![](https://dynamo.kiev.ua/media/posts/2024/02/23/21_1.jpg)
Але незабаром частина вболівальників «Легії», перебравшись на центральну трибуну, вивісила ще один банер уже перед самим стартовим свистком. «Сюрприз, виродки», — йдеться в посланні фанатів польського клубу все тому ж УЄФА.
![](https://dynamo.kiev.ua/media/posts/2024/02/23/22_2.jpg)
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости