Байєр — Майнц — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-23 23:23 23 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Майнц — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

23 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Майнц (Німеччина).

Байер - Майнц - 2:1. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Майнц - 2:1. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Байєр (Леверкузен) — Майнц (Німеччина) — 2:1 (1:1)
Голи: Джака (3), Р. Андрич (68) — Кор (8)

Попередження: Онісіво (42), Джеремі Фрімпонг (45+1), Х. Алонсо (45+1), Джонатан Тах (49), Кор (52), Робін Зентнер (54), А. Качі (66), Віртц (74)

Огляд матчу Байєр — Майнц:

У захопливому матчі Бундесліги між леверкузенським «Байєром» і «Майнцем 05» на «БайАрені» на вболівальників чекала напружена боротьба на полі. Перший гол у матчі відбувся вже на 3-й хвилині, коли гравець леверкузенського «Байєра» Г. Хака вразив ворота суперника, подарувавши своїй команді перевагу. Однак «FSV Майнц 05» швидко відреагував, і на 8-й хвилині Д. Кор зрівняв рахунок. Обидві команди проявляли агресію та фізичну силу впродовж усього матчу, в результаті чого було показано кілька жовтих карток. Гравці «Майнца 05» К. Онісіво, Д. Кольр, Р. Зентнер і А. Качі були вилучені з поля, а гравці леверкузенського «Байєра» Ж. Фрімпонг, X. Алонсо, Ж. Тах і Ф. Віртц також отримали жовті картки.

На 68-й хвилині леверкузенський «Байєр» забив Р. Андрич, забезпечивши своїй команді важливу перевагу. Тиск на FSV Mainz 05 тривав, і на 80-й хвилині Дж. Нганкам отримав червону картку, скоротивши склад команди до 10 осіб. Леверкузенський «Байєр» скористався перевагою і зробив кілька ключових замін, щоб зберегти свою перевагу. А. Адлі та Н. Телла вийшли у складі леверкузенців, а С. Відмер, Ж. Гілавогі та Т. Краусс — у складі FSV Mainz 05. Час минав, напруга наростала, і на 85-й хвилині П. Мвене з FSV Mainz 05 також був вилучений з поля. На останніх хвилинах матчу Ф. Віртц із леверкузенського «Байєра» замінив А. Глозека. У підсумку леверкузенський «Байєр» у запеклій боротьбі здобув перемогу над «Майнцем 05» із рахунком 2:1. Матч продемонстрував дух суперництва і майстерність обох команд, ставши захоплюючим видовищем для вболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Байєр, Майнц — Боруссія М.