Чемпіонство наближається: «Байєр» побив історичний рекорд Бундесліги (ВІДЕО)

2024-02-24 12:53 У п’ятницю, 23 лютого, було зіграно перший матч 23 туру німецької Бундесліги. Леверкузенський «Байєр» на своєму ... Чемпіонство наближається: «Байєр» побив історичний рекорд Бундесліги (ВІДЕО)

У п’ятницю, 23 лютого, було зіграно перший матч 23 туру німецької Бундесліги. Леверкузенський «Байєр» на своєму полі приймав одного з аутсайдерів чемпіонату «Майнц» (2:1).

«Байєр» — «Майнц» — 2:1. Фото: Getty Images

Бундесліга, 23-й тур

«Байєр» — «Майнц» — 2:1

Голи: Джака (3), Андріх (68) — Кор (7).

«Байєр»: Градецкі, Коссуну, Та, Тапсоба, Фрімпонг (Телла, 83), Андріх, Джака, Грімальдо, Хофманн (Шик, 56), Віртц (Гложек, 90), Адлі (Інкап’є, 83)

«Майнц»: Центнер, Відмер (Гілавогі, 60), Касі, ван дер Берг, Кор, Мвене, Амірі, Баррейро, Лі Чже Сон, Груда (Нганкам, 65), Онісіво (Краус, 83)

Господарі здобули перемогу з рахунком 2:1. На старті поєдинку команди обмінялися голами Граніта Джаки і Домініка Кора, а в середині другого тайму вирішальний курйозний м’яч забив Роберт Андріх.

Цей результат дозволив підопічним Хабі Алонсо продовжити свою неймовірну безпрограшну серію. Зараз леверкузенський колектив не знає гіркоти поразок уже в 33 офіційних матчах у всіх турнірах.

Це абсолютний рекорд німецького футболу, попередню найдовшу серію мала мюнхенська «Баварія», яка в період з 2019 по 2020 рік не поступалася у 32 поєдинках поспіль. За цей відрізок «Байєр» здобув 29 перемог і 4 матчі завершив унічию, команда забила 97, а пропустила лише 24 голи.

Зазначимо, що зараз команда Хабі Алонсо очолює турнірну таблицю Бундесліги, випереджаючи найближчого переслідувача «Баварію» на 11 очок (у мюнхенців є один матч у запасі), дійшла до півфіналу Кубка Німеччини та 1/8 фіналу Ліги Європи.