Колишній форвард «Динамо» Роман Яремчук, який нині виступає у складі «Валенсії», подякував ЗСУ.
![](https://dynamo.kiev.ua/media/posts/2024/02/24/77.jpg)
«Сьогодні виповнюється рівно два роки відтоді, як Росія напала на Україну. Кожен день гинуть люди. Величезне дякую солдатам, які захищають наші сім’ї, моїм друзям, всьому нашому українському народу», — написав Яремчук на своїй сторінці в мережі Instagram.
Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини
Коментарів поки що немає. Станьте першим!