Вердер — Дармштадт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 18:30 24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Дармштадт — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Дармштадт (Німеччина).

Вердер - Дармштадт - 1:1. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаВердер - Дармштадт - 1:1. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Вердер (Бремен) — Дармштадт (Німеччина) — 1:1 (1:1)
Голи: C. Циммерманн (8) — J. Джастван (33)

Попередження: Марвін Дакш (20), Сенне Лінен (35), А. Юнг (38), F. Holland (52), K. Гясула (56), M. Maglica (67), E. Karic (89)

Огляд матчу Вердер — Дармштадт:

У напруженому матчі Бундесліги між командами «Вердер Бремен» і «СВ Дармштадт 98» обидві команди боролися за перемогу, але в підсумку домоглися нічиєї 1:1 на стадіоні «Wohninvest WESERSTADION». Перший гол у матчі трапився на 8-й хвилині, але, на жаль для «Вердера Бремен», це був власний м’яч, забитий К. Циммерманном. Господарі швидко перегрупувалися і спробували повернути контроль над грою, але «СВ Дармштадт 98» виявився непростим суперником. На 33-й хвилині «СВ Дармштадт 98» скористався своєю перевагою і забив гол, завдяки зусиллям Дж. Юствана вийшовши вперед. Однак «Вердер Бремен» продовжував іти вперед і створив кілька моментів, щоб зрівняти рахунок.

У другому таймі обидві команди провели стратегічні заміни, щоб випустити на поле свіжі сили. На 63-й хвилині «Вердер Бремен» ввів у гру Дж. Нджінмаха і Ф. Агу, а «СВ Дармштадт 98» здійснив три заміни: К. Гьясула, Дж. Юстван і Ф. Голланд. Загалом у матчі було видано шість жовтих карток, що відображає фізичний характер гри. Гравці обох команд отримували попередження за різні фоли і порушення дисципліни протягом усього матчу. На 78-й хвилині «СВ Дармштадт 98» думав, що забив переможний гол, але його було скасовано через офсайд. У підсумку «Вердер Бремен» і «СВ Дармштадт 98» задовольнилися нічиєю 1:1, і обидві команди заробили по очку в турнірній таблиці Бундесліги. На вболівальників очікував захопливий і конкурентний матч, який продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Вердер, Дармштадт — Аугсбург.