Боруссія М — Бохум — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 18:41 24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Бохум — 5:2. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Бохум (Німеччина).

Боруссия М - Бохум - 5:2. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Бохум - 5:2. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Бохум (Німеччина) — 5:2 (2:0)
Голи: N. Ngoumou (29), Джуліан Вейгл (35), R. Reitz (72), Дж. Зібатчеу (78), Онора (90+6) — П. Хофманн (75), К. Шлоттербек (88)

Предупредження: Е. Машович (30), Стефан Лайнер (45+2), Мануель Ріманн (45+4), F. Neuhaus (45+4), К. Штегер (45+4), К. Шлоттербек (64)

Огляд матчу Боруссія М — Бохум:

У захопливому матчі Бундесліги між монхенгладбахською «Боруссією» і «Вфл Бохум» на стадіоні BORUSSIA-PARK перемогу здобули господарі поля з рахунком 5:2. У першому таймі монхенгладбаська «Боруссія» повела з рахунком 2:0 завдяки голам Н. Нгуму на 29-й хвилині та Й. Вайгля з пенальті на 35-й хвилині. Попри кілька гострих моментів, включно зі скасованим голом через фол гравця «Боруссії» Ф. Нойхауса, команди пішли на перерву з перевагою «Боруссії».

Другий тайм став ще активнішим, і «Боруссія» збільшила свою перевагу завдяки голу Р. Райца на 72-й хвилині. Райца на 72-й хвилині, а потім ще одному голу Я. Сібатчеу на 78-й хвилині. «Бохум» спробував повернутися в гру, забивши гол П. Хофманна на 75-й хвилині та пізній удар К. Шлоттербека на 88-й хвилині. Однак цього виявилося недостатньо, щоб подолати перевагу «Боруссії» з Монхенгладбаха. В останні хвилини гри «Боруссія» з Монхенгладбаха оформила перемогу голом Ф. Онората на 90-й хвилині. Загалом матч між «Боруссією» з Монхенгладбаха і «ВФЛ Бохум» вийшов захопливим і насиченим подіями, і «Боруссія» з Монхенгладбаха здобула перемогу з рахунком 5:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Боруссія М, Бохум — РБ Лейпциг.