Ман.Юнайтед — Фулгем — 1:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 19:01 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Фулгем — 1:2. Чемпіонат Англії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Фулхем (Англія).

Ман.Юнайтед - Фулхэм - 1:2. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Фулхэм - 1:2. Чемпионат Англии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 26-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Фулхем (Англія) — 1:2 (0:0)
Голи: Гаррі Магуайр (89) — Келвін Бессі (65), Івобі (90+7)

Попередження: Т. Адарабіойо (25), Гаррі Магуайр (36), Андреас Перейра (42), Вілсон (45+2), Бернд Лено (90)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Фулхем:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Манчестер Юнайтед» і «Фулхемом» на «Олд Траффорд» на вболівальників чекав захопливий поєдинок, який закінчився з несподіваним рахунком. У перерві рахунок був 0:0, але в підсумку «Фулгем» здобув перемогу над «Манчестер Юнайтед» з рахунком 2:1. Матч почався в напруженій атмосфері, обидві команди боролися за перевагу. У першому таймі «Фулгем» отримав кілька жовтих карток: Т. Адарабіоіо, А. Перейра та Х. Вілсон, а гравець «Манчестер Юнайтед» Х. Магуайр також потрапив до суддівської книги. Незважаючи на фізичну складову гри, до перерви жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Другий тайм приніс більше подій: на 65-й хвилині «Фулгем» вийшов уперед завдяки голу К. Бассі.

У відповідь «Манчестер Юнайтед» зробив дві заміни, замінивши Каземіро та О. Форсона на С. Мактомінея та К. Еріксена відповідно. Однак наступна заміна була проведена «Фулгемом»: на 68-й хвилині А. Перейра був замінений на Т. Кейрні. У заключній стадії матчу «Манчестер Юнайтед» прагнув зрівняти рахунок, і на 89-й хвилині це вдалося завдяки голу Х. Магуайра. Магуайра. Однак у «Фулхема» були інші плани, і в останні хвилини гри А. Івобі вирвав перемогу, завоювавши всі три очки з рахунком 2:1. Матч закінчився на драматичній ноті: на останніх хвилинах жовті картки отримали Б. Фернандеш із «Манчестер Юнайтед» і Б. Лено з «Фулхема». «Манчестер Юнайтед» також зробив пізню заміну, випустивши на 90-й хвилині В. Лінделофа замість Антоні. Незважаючи на всі зусилля, «Манчестер Юнайтед» не зміг забити ще один гол, і «Фулгем» здобув незабутню перемогу на «Олд Траффорд».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Ман.Юнайтед, Фулхем — Брайтон.