Барселона — Хетафе — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 19:14 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Хетафе — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Хетафе (Іспанія).

Барселона - Хетафе - 4:0. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Хетафе - 4:0. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Барселона (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 4:0 (1:0)
Голи: Рафінья (20), Жоао Фелікс (53), де Йонг (61)

Предупредження: Я. Гюндоган (37), Омар Альдерете (37), Джене (48), Ріко (50), Y. Сантьяго (90)

Огляд матчу Барселона — Хетафе:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс» «Барселона» билася з «Гетафе», здобувши вражаючу перемогу з рахунком 4:0. У першій половині зустрічі «Барселона» повела в рахунку завдяки голу Рафіньї на 20-й хвилині, забезпечивши собі перевагу 1:0 перед перервою. «Гетафе» спробував відповісти, але кілька гравців отримали жовті картки, зокрема О. Альдерете, Джене і Д. Ріко. У другому таймі «Барселона» продовжила домінувати: Жоао Фелікс забив на 53-й хвилині, а на 61-й хвилині Ф. де Йонг вразив ворота суперника.

У спробі змінити хід матчу «Гетафе» здійснив кілька замін, випустивши на поле Х. Іглесіаса, М. Грінвуда, Н. Максимовича і К. Алена. «Барселона» також зробила кілька ключових замін: на 63-й хвилині Жоао Фелікс був замінений на Ф. Лопеса. Господарі продовжували тиснути, і наприкінці гри в гру вступили Педрі, Х. Форт і Ж. Кансело. Розчарування «Гетафе» вилилося на 90-й хвилині, коли Й. Сантьяго отримав жовту картку, а Ф. Лопес забив пізній гол, оформивши перемогу «Барселони» з рахунком 4:0. Загалом, «Барселона» здобула впевнену перемогу над «Гетафе» в цьому матчі Ла Ліги. Команда прагнутиме розвинути цей успіх, продовжуючи свою кампанію в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетік — Барселона, Гетафе — Лас-Пальмас.