Салернітана — Монца — 0:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 20:55 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і ... Салернітана — Монца — 0:2. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) і Монца (Італія).

Салернитана - Монца - 0:2. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаСалернитана - Монца - 0:2. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Салернітана (Італія) — Монца (Італія) — 0:2 (0:0)
Голи: Д. Мальдіні (78), Маттео Пессіна (83)

Предупредження: T. Пасалідіс (38), (48), Армандо Іззо (63), Башич (72)

Огляд матчу Салернітана — Монца:

У довгоочікуваному матчі Серії А між командами «Салернітана» та «Монца» на стадіоні «Арекі» на вболівальників чекала захоплива боротьба на полі. Перший тайм закінчився в глухому куті, обидві команди не змогли переломити хід зустрічі, і рахунок залишився 0:0. Другий тайм пройшов в активній боротьбі, і Монца зробила вирішальну заміну, яка змінила хід гри. На 46-й хвилині А. Колпані вийшов замість В. Бондо, надавши нової енергії атаці «Монци». Момент продовжував наростати для «Монци», коли П. Марі отримав жовту картку на 48-й хвилині, показавши інтенсивність матчу. «Салернітана» відповіла заміною на 61-й хвилині, випустивши К. Маноласа замість Дж. Боатенга.

Однак на 78-й хвилині «Монца» вирвала перемогу завдяки голу Д. Мальдіні, на радість своїх уболівальників. Тиск на «Салернітану» наростав, і на 73-й хвилині вона спробувала відбитися, провівши серію замін, але цього було недостатньо, щоб зупинити домінування «Монци». В останні хвилини гри «Монца» оформила перемогу, забивши другий гол на 83-й хвилині, цього разу від М. Пессіни. Підсумковий рахунок 0:2 відобразив сильну гру «Монци» на полі, забезпечивши їй заслужену перемогу в цьому поєдинку Серії А. Загалом матч між «Салернітаною» та «Монцою» продемонстрував напружену конкуренцію та азарт, які може запропонувати футбол Серії А, та залишив уболівальників у передчутті нових захопливих ігор у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Салернітана, Монца — Рома.