Алавес — Мальорка — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 21:24 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Мальорка — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Мальорка (Іспанія).

Алавес - Мальорка - 1:1. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Мальорка - 1:1. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Алавес (Іспанія) — Мальорка (Іспанія) — 1:1 (0:0)
Голи: C. Benavidez (76) — Настасич (88)

Предупредження: Начо Відаль (54), К. Ларін (90+5)

Огляд матчу Алавес — Мальорка:

У наполегливому поєдинку Ла Ліги на стадіоні «Естадіо де Мендісорроза» «Алавес» і «Мальорка» зіграли внічию 1:1. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, але в другій половині обидві команди забили по м’ячу і поділили очки. Матч набув драматичного характеру на самому початку, коли «Алавес» був скорочений до 10 осіб після червоної картки в перші хвилини. Незважаючи на те, що «Алавес» залишився в меншості, «Мальорка» стійко оборонялася. Перший тайм закінчився без голів, але обидві команди мали свої шанси. На 54-й хвилині Н. Відаль, гравець «Мальорки», отримав жовту картку, що свідчить про зростаючу інтенсивність матчу.

На 60-й хвилині «Мальорка» провела подвійну заміну, замінивши Н. Радоньїча та Г. Гонсалеса на К. Ларіна та Н. Відаля. На 60-й і 72-й хвилинах «Алавес» також зробив заміни, освіживши склад у пошуках перелому. Зусилля принесли плоди на 76-й хвилині, коли К. Бенавідез ударом головою вивів «Алавес» уперед. Однак «Мальорка» відбилася і на 88-й хвилині зрівняла рахунок завдяки голу М. Настасіча, забезпечивши собі поділ очок. Матч закінчився з рахунком 1:1, обидві команди продемонстрували стійкість і рішучість протягом усієї гри. Напруженість матчу стала очевидною, коли «Мальорка» отримала ще одну жовту картку на 90-й хвилині. Обидві команди проявили самовладання та рішучість, і нічия стала справедливим результатом їхніх зусиль на полі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Алавес, Мальорка — Жирона.