Баварія — РБ Лейпциг — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 21:24 24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — РБ Лейпциг — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Бавария - РБ Лейпциг - 2:1. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - РБ Лейпциг - 2:1. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Баварія (Мюнхен) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 2:1 (0:0)
Голи: Кейн (56), Кейн (90+1) — Б. Шешко (70)

Попередження: Орбан (41), Маттейс де Лігт (59), Musiala Jamal (66), Шлагер (68), М. Сімакан (78)

Огляд матчу Баварія — РБ Лейпциг:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги між «Баварією» та «РБ Лейпциг» на «Альянц Арені» на вболівальників чекав захопливий поєдинок, що завершився перемогою господарів із рахунком 2:1. У першому таймі обидві команди намагалися вийти з рівного становища, і жодна з них не змогла забити. На 38-й хвилині жовту картку отримав гравець «Баварії» А. Павлович, а на 41-й хвилині — гравець «РБ Лейпциг» В. Орбан. Другий тайм розпочався з ударного початку: на 56-й хвилині гравець «Баварії» Х. Кейн забив перший гол, забезпечивши своїй команді солідну перевагу. Однак «РБ Лейпциг» швидко відповів голом Б. Сеско на 70-й хвилині, зрівнявши рахунок 1:1. Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди кинулися вперед у пошуках переможного голу.

На 90-й хвилині гравець «Баварії» Х. Кейн знову вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді перемогу у впертій боротьбі. Матч не обійшовся без драматизму: загалом за гру було видано сім жовтих карток. М. де Лігт, Я. Мусіала з «Баварії» і X. Шлагер, М. Сімакан з «РБ Лейпциг» отримали попередження за свої команди. Обидва менеджери зробили стратегічні заміни, намагаючись змінити хід гри. У складі «Баварії» з’явилися Т. Мюллер, Л. Сане, а потім Кім Мін Дже та Е. М. Чупо-Мотінг, тоді як «РБ Лейпциг» ввів у гру Л. Опенду, А. Хайдара, а потім X. Сімонса, Д. Раума та К. Баумгартнера. Загалом це був напружений матч між двома командами найвищого рівня Бундесліги, але в підсумку саме «Баварія» здобула перемогу над «РБ Лейпциг» із рахунком 2:1. У результаті «Баварія» зберегла свою позицію у верхній частині турнірної таблиці, а «РБ Лейпциг» прагнутиме відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Баварія, Бохум — РБ Лейпциг.