Дженоа — Удінезе — 2:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-24 23:39 24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і ... Дженоа — Удінезе — 2:0. Чемпіонат Італії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

24 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Дженоа (Генуя) і Удінезе (Італія).

Дженоа - Удинезе - 2:0. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистикаДженоа - Удинезе - 2:0. Чемпионат Италии, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 26-й тур

Дженоа (Генуя) — Удінезе (Італія) — 2:0 (2:0)
Голи: M. Retegu (36), M. Bani (40)

Попередження: L. Giannetti (2), Коні Де Вінтер (30), T. Kristensen (42), T. Kristensen (49)

Огляд матчу Дженоа — Удінезе:

У матчі Серії А між «Дженоа» та «Удінезе» на «Стадіо Комунале Луїджі Ферраріс» перемогу з рахунком 2:0 здобула «Дженоа».

У першому таймі «Дженоа» повела в рахунку з двома голами. Півзахисник М. Ретегі відкрив рахунок на 36-й хвилині, а через чотири хвилини гол забив М. Бані. «Удінезе» намагався чинити опір, але не зміг прорвати оборону «Дженоа». Матч змінився на гірше для «Удінезе» на 49-й хвилині, коли Т. Крістенсен отримав другу жовту картку і був вилучений, залишивши «Удінезе» в 10 осіб до кінця гри. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін у спробі змінити хід гри. У складі «Удінезе» вийшли К. Ехізібуе, Ж. Земура, Л. Самарджич, Ф. Товен і С. Ловрич, а у «Удінезе». Ловрич, а в «Дженоа» — Ж. Васкес, С. Сабеллі, Ж. Мессіас, М. Ретегуї та М. Бадельї. Попри всі зусилля, «Удінезе» не зміг пройти оборону «Дженоа», і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь «Дженоа». Загалом, це був напружений матч між двома командами, але рання перевага «Дженоа» і надійний захист у підсумку забезпечили їм перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Інтер — Дженоа, Удінезе — Салернітана.