Ніцца — Клермон — 0:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 17:58 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — Клермон — 0:0. Чемпіонат Франції, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і Клермон (Франція).

Ницца - Клермон - 0:0. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистикаНицца - Клермон - 0:0. Чемпионат Франции, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 23-й тур

Ніцца (Франція) — Клермон (Франція) — 0:0 (0:0)

Попередження: Хепрен Тюрам (8), Гоналон (31), Данте (45+4)

Огляд матчу Ніцца — Клермон:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні Allianz Riviera «Ніцца» зустрілася з «Клермон Фут». Обидві команди прагнули здобути надважливу перемогу, щоб поліпшити своє становище в турнірній таблиці. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували відмінну організацію оборони, ускладнюючи прорив однієї зі сторін. Перша помітна подія в матчі сталася на 8-й хвилині, коли гравець «Ніцци» К. Турам отримав жовту картку. М. Гоналонс із «Клермон Фут» також опинився в суддівській книжці на 31-й хвилині. Коли перший тайм добіг кінця, напруга зросла, коли Данте з «Ніцци» отримав жовту картку на 45-й хвилині. Перед самою перервою у «Клермон Фут» була чудова нагода повести в рахунку, коли С. Ніколсон пробивав пенальті, але, на жаль, не влучив у ціль.

У другому таймі обидві команди зробили важливі заміни в спробі знайти переломний момент. На 46-й хвилині «Клермон Фут» випустив Х. Кейту замість М. Гоналонса, а на 61-й хвилині «Ніцца» ввела в гру Т. Моффі і П. Росаріо замість Ж. Бога і Х. Будауї. Незважаючи на заміни, обидві команди не змогли створити явних можливостей для взяття воріт. На 73-й хвилині «Клермон Фут» зробив ще дві заміни: К. Андрич і Ю. Маньїн замінили С. Ніколсона і Ж. Гастьєна. У «Ніцці» також відбулися зміни: М. Чо і Г. Лаборде замінили Ж. Лотомба і В. Розьє на тій самій хвилині. За рівного рахунку 0:0 обидві команди продовжували йти вперед у пошуках пізнього переможця. На 82-й хвилині обидві сторони зробили останні заміни: А. Клод-Моріс замінив Й. Незважаючи на всі зусилля, жодна з команд не змогла забити, і матч закінчився розчаровуючою нічиєю 0:0. І OGC Nice, і Clermont Foot прагнутимуть відігратися у своїх наступних матчах, щоб піднятися вище в турнірній таблиці Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тулуза — Ніцца, Клермон — Марсель.