Боруссія Д — Гоффенгайм — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 20:27 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Гоффенгайм — 2:3. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Хоффенхайм (Німеччина).

Боруссия Д - Хоффенхайм - 2:3. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия Д - Хоффенхайм - 2:3. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Хоффенхайм (Німеччина) — 2:3 (2:1)
Голи: Мален (21), Шлоттербек (25) — Бебу (2), M. Beier (61), M. Beier (65)

Попередження: U. Тохумчу (24), М. Сабітцер (45), Дж. Брукс (90+3), Д. Гейгер (90+4), Мален (90+5)

Огляд матчу Боруссія Д — Хоффенхайм:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги на стадіоні SIGNAL IDUNA PARK дортмундська «Боруссія» воювала з «Гоффенгаймом 1899» у захопливому поєдинку, в якому було багато голів і драматизму. Рахунок у перерві був 2:1 на користь дортмундської «Боруссії», але приголомшливе повернення «Гоффенгайму 1899» у другому таймі призвело до перемоги з рахунком 3:2. Матч розпочався з раннього голу 1899 Хоффенхайм на 2-й хвилині, коли І. Бебу знайшов задню стінку воріт, щоб дати своїй команді перевагу. Однак дортмундська «Боруссія» швидко відповіла голом Д. Малена на 21-й хвилині, зрівнявши рахунок. На 25-й хвилині господарі поля вирвалися вперед завдяки голу Н. Шлоттербека. Під час першого тайму напруга в грі наростала: жовті картки отримали У. Тохумку з «Гоффенгайма 1899» і М. Сабітцер із дортмундської «Боруссії». Перший тайм закінчився з рахунком 2:1.

Другий тайм ознаменувався шквалом голів від «Гоффенгайма», М. Байєр забив на 61-й і 65-й хвилинах, щоб переломити хід гри на свою користь. Дортмундська «Боруссія» провела кілька замін, намагаючись повернути контроль над ситуацією: у гру вступили Й. Санчо, І. Маацен і Н. Фуллькруг. Незважаючи на всі зусилля, дортмундська «Боруссія» не змогла зрівняти рахунок, і «1899 Хоффенхайм» здобув важку перемогу. У кінцівці матчу обидві команди продемонстрували інтенсивність і пристрасть, про що свідчать пізні жовті картки, показані Дж. А. Бруксу і Д. Гейгеру з «Гоффенгайма 1899», а також Д. Малену з «Боруссії Дортмунд». Загалом це був захопливий матч, який продемонстрував конкурентну природу Бундесліги, в якому обидві команди викладалися на полі на повну. Перемога «Гоффенгайма 1899» у матчі-відповіді, безсумнівно, запам’ятається як найвидатніший момент у лізі в цьому сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Уніон — Боруссія Д, Хоффенхайм — Вердер.