Аугсбург — Фрайбург — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-25 22:25 25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Фрайбург — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Фрайбург (Німеччина).

Аугсбург - Фрайбург - 2:1. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - Фрайбург - 2:1. Чемпионат Германии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 23-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Фрайбург (Німеччина) — 2:1 (0:1)
Голи: Удуохай (72), А. Енгельс (81) — Гріфо (19)

Предупредження: Рубен Варгас (23), Бауер (79), Ніколас Хьофлер (79), Яго (89)

Огляд матчу Аугсбург — Фрайбург:

У захопливому матчі Бундесліги між командами «Аугсбург» і «Фрайбург» на WWK Arena господарям вдалося відірватися від суперника і здобути перемогу з рахунком 2:1 після напруженого другого тайму. У першому таймі «Фрайбург» вийшов уперед на 19-й хвилині завдяки пенальті, реалізованому В. Гріфо. ФК «Аугсбург» спробував відігратися, але жовта картка Р. Варгаса додала їм розчарування. «Фрайбург» зробив першу заміну в матчі на 37-й хвилині, замінивши Л. Кюблера на М. Гінтера. На початку другого тайму «Аугсбург» зробив подвійну заміну на 56-й хвилині, замінивши Ф. Єнсена та Е. Рекшбекая на А. Енгельса та А. Майєра. «Фрайбург» також зробив дві перші заміни на 66-й хвилині: К. Гюнтер і М. Грегорич замінили Дж. Макенго і Р. Саллаї.

Аугсбург" нарешті домігся успіху на 72-й хвилині, коли Ф. Удуохай зрівняв рахунок. Фрайбург" зробив ще дві заміни, швидко замінивши Н. Вайсхаупта і М. Роля на В. Гріфо і К. Сільділлію. Перелом у матчі стався на 81-й хвилині, коли А. Енгельс забив за «Аугсбург», уперше в матчі вийшовши вперед. Господарі втримали свою перевагу, незважаючи на пізній шквал жовтих карток, які отримали Яго, М. Бауер і Н. Хофлер. На 84-й хвилині «Аугсбург» провів останню заміну, замінивши Р. Варгаса на Н. Дорса. Варгаса на Н. Дорша. У підсумку «Аугсбург» здобув перемогу над «Фрайбургом» із рахунком 2:1 у впертій боротьбі. Гра продемонструвала дух суперництва і цілеспрямованість обох команд, зробивши її захопливою для вболівальників, присутніх на матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Аугсбург, Фрайбург — Баварія.