Реал — Севілья — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-26 00:05 25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... Реал — Севілья — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

25 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Севілья (Іспанія).

Реал - Севилья - 1:0. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистикаРеал - Севилья - 1:0. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Реал (Мадрид) — Севілья (Іспанія) — 1:0 (0:0)
Голи: Модрич (81)

Попередження: C. Анчелотті (13), Тоні Кроос (35), Окампос (70)

Огляд матчу Реал — Севілья:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги на «Сантьяго Бернабеу» мадридський «Реал» воював із «Севільєю» в захопливому поєдинку, який закінчився перемогою господарів із рахунком 1:0. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди намагалися вийти з глухого кута. На 10-й хвилині «Реал Мадрид» думав, що повів у рахунку, коли Лукас вдарив по воротах, але гол було скасовано через фол. Розчарування продовжилося: на 13-й хвилині Карло Анчелотті отримав жовту картку, а на 35-й хвилині попередження отримав Тоні Кроос. У «Севільї» теж були нагоди, а Лукас Окампос отримав жовту картку на 70-й хвилині. Однак саме «Реал Мадрид» зрештою домігся успіху на 81-й хвилині, коли Лука Модріч забив приголомшливий гол і вивів свою команду вперед.

На останніх хвилинах матчу обидві команди провели низку замін, щоб спробувати вплинути на результат зустрічі. На 75-й хвилині «Реал» випустив Начо Фернандеса замість Модріча, а «Севілья» провела потрійну заміну, випустивши Хесуса Наваса, Ідрісі Ромеро і Олівера Торреса замість Хав’єра Санчеса, Аарона Веліса і Сусо відповідно. На 90-й хвилині «Реал Мадрид» також випустив Брахіма Діаса замість Дані Себальоса. Коли матч перейшов в основний час, спалахнули пристрасті: жовті картки отримали гравці «Севільї» Тангі Ньянсу і Дейверсон Соу. На 90-й хвилині «Севілья» провела останню заміну, випустивши Аднана Янузая замість Лукаса Окампоса, а «Реал» випустив Родріго замість Альваро Родрігеса. У підсумку «Реал» утримав свою перевагу і здобув важку перемогу над «Севільєю». Ця перемога стала вирішальною для «Реала», який продовжує боротьбу за титул чемпіона Ла Ліги, а «Севільї» доведеться шкодувати про втрачені можливості в напруженому поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Реал, Севілья — Реал С-дад.