Оболонь — Чорноморець — 1:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-26 17:25 26 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і ... Оболонь — Чорноморець — 1:1. Чемпіонат України, 18-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 18-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Оболонь (Київ) і Чорноморець (Одеса).

Оболонь - Черноморец - 1:1. Чемпионат Украины, 18-й тур. Обзор матча, статистикаОболонь - Черноморец - 1:1. Чемпионат Украины, 18-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 18-й тур

Оболонь (Київ) — Чорноморець (Одеса) — 1:1 (0:0)
Голи: I. Краснопір (74) — A. Штогрин (84)

Предупредження: Брагару (79)

Огляд матчу Оболонь — Чорноморець:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Оболонь-Арені» «Оболонь-Бровар» зустрілася з «Чорноморцем» у довгоочікуваній грі, яка завершилася внічию 1:1. У перерві рахунок був рівним — 0:0, обидві команди наполегливо боролися за перемогу. У другому таймі було багато подій, починаючи з вирішальної заміни у складі «Оболоні-Бровар» на 68-й хвилині. О. Слободян вийшов на заміну замість О. Вишневського, бажаючи вплинути на хід гри. «Чорноморець» швидко відповів своєю заміною — на 69-й хвилині О. Кузик замінив А. Авагимяна. Перелом настав на 74-й хвилині, коли гравець «Оболоні-Бровар» І. Краснопір влучив у сітку воріт, забезпечивши своїй команді цінну перевагу.

Однак «Чорноморець» відбився і зрівняв рахунок на 84-й хвилині завдяки голу А. Штогріна. У прагненні закріпити перемогу обидві команди провели чергові заміни: на 78-й хвилині «Оболонь-Бровар» випустила Р. Тарануху замість І. Краснопіра. У складі «Чорноморця» також відбулися зміни: В. Шаповал замінив Б. Бойчука на 79-й хвилині, а Ж. Шпорн вийшов замість Ж. Іпалібо на 82-й хвилині. Гра завершилася внічию 1:1, обидві команди продемонстрували високу рішучість і майстерність упродовж усього матчу. Гравці продемонстрували свій талант і стійкість на полі, а вболівальники з нетерпінням чекали на наступний матч між цими двома запеклими суперниками в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Оболонь — Дніпро-1, Динамо — Чорноморець.