Жирона — Райо Вальєкано — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-26 23:58 26 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і ... Жирона — Райо Вальєкано — 3:0. Чемпіонат Іспанії, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

26 лютого відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Жирона - Райо Вальекано - 3:0. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистикаЖирона - Райо Вальекано - 3:0. Чемпионат Испании, 26-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 26-й тур

Жирона (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 3:0 (0:0)
Голи: Циганков (52), Savio (90+1), Savio (90+6)

Попередження: Алекс Гарсія (54), Ісмаїла Сісс (65), M. Crespo (73), Хосеп Чаваррія (75), Хосеп Чаваррія (76), Перес (81), Ян Коуто (85), Savio (90+1)

Огляд матчу Жирона — Райо Вальєкано:

У захопливому матчі Ла Ліги на Estadi Municipal de Montilivi «Жирона» зустрілася з «Райо Вальєкано» в довгоочікуваному протистоянні. Перший тайм закінчився з рівним рахунком, обидві команди намагалися вийти з глухого кута, внаслідок чого рахунок у перерві становив 0:0. У другому таймі «Жирона» вийшла вперед на 52-й хвилині, коли В. Циганков забив чудовий гол. Райо Вальєкано відбивався, але його зусиллям заважала серія жовтих карток: А. Гарсія, П. Сісса, М. Креспо, П. Чаварріа і К. Перес отримали попередження.

Переломний момент настав на 76-й хвилині, коли гравець Райо Вальєкано П. Чаварріа дістав червону картку, залишивши свою команду в 10 осіб до кінця матчу. Жирона скористалася своєю чисельною перевагою, і Савіо забив два пізніх голи на 90-й хвилині, щоб закріпити перемогу своєї команди. Фінальний свисток пролунав за рахунку 3:0 на користь Жирони, на радість домашніх уболівальників. Матч продемонстрував конкурентну природу Ла Ліги і стійкість обох команд, але в підсумку перемога дісталася «Жироні». Загалом це був захопливий і насичений подіями матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця. «Жирона» здобула заслужену перемогу, а «Райо Вальєкано» постарається відігратися за поразку в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Жирона, Райо Вальєкано — Кадіс.