Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

Артем Мілевський: «Якщо Алієв вже розповів всю цю історію в пресу... Думаю, це дуже дурний вчинок»

2024-02-28 13:16 Колишній форвард «Динамо» Артем Мілевський в етері підкасту, який опублікував на своїй сторінці в мережі Instagram, ... Артем Мілевський: «Якщо Алієв вже розповів всю цю історію в пресу... Думаю, це дуже дурний вчинок»

Колишній форвард «Динамо» Артем Мілевський в етері підкасту, який опублікував на своїй сторінці в мережі Instagram, заявив, що рішення Олександра Алієва розповісти публічно про стан його здоров’я — дурний вчинок.

Артем Мілевський

— Саша Алієв розповів, що ти перебував у дуже важкому стані — в комі. Наскільки це правда, і взагалі, що з тобою тоді відбувалось?

— Якщо вже Алієв розповів всю цю історію в пресу... Я думаю, це дуже дурний вчинок.

— Дурний?

— Так, з його боку. Тому що...

— Він з тобою це не погоджував?

— Звісно, ні. Я вже можу зараз говорити, але я не збирався нікому це розповідати, умовно кажучи. Це моя ситуація, і про це знали спочатку, буквально, лічені люди. Але оскільки він розповів усім направо і наліво, що я в комі, то мені доведеться розповісти цю історію.

Кращий коментар

auto-aleks145
Алекс Кучад - Эксперт
28.02.2024 13:52
Те, що Алієв підняв в пресі це питання - вірно...робив це, щоб спасти Мілю... А ось питання від журналюги - "зашкалює"..."- "він з тобою це не погоджував"?... та Мілевський на той чвс був в неадекваті і мало що розумів... Мілевський, та ти повинен молотися на Алієва, що він тебе врятував від смерті, живи своїм розумом, а не провокаціями від "шептунів" Ось так добрий вчинок від Алієва, можна перекрутити з ніг на голову...

Читати всі коментарі (26)

Підписуйтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Тільки найгарячіші новини

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть