Сассуоло — Наполі — 1:6. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-28 20:51 28 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Наполі — 1:6. Чемпіонат Італії, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

28 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Наполі (Неаполь).

Сассуоло - Наполи - 1:6. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаСассуоло - Наполи - 1:6. Чемпионат Италии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 21-й тур

Сассуоло (Італія) — Наполі (Неаполь) — 1:6 (1:3)
Голи: Рачич (17) — Амір Рахмані (29), Осімхен (31), Осімхен (41), Осімхен (47), К. Кварацхелія (51), К. Кварацхелія (75)

Огляд матчу Сассуоло — Наполі:

У захопливому матчі Серії А між «Сассуоло» та «Наполі» на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore вболівальники стали свідками вражаючого атакувального футболу. Рахунок у перерві 1:3 на користь «Наполі» задав тон для домінуючого виступу команди. Матч розпочався з того, що «Сассуоло» вийшов уперед на 17-й хвилині завдяки голу У. Рачича. Однак «Наполі» швидко відповів голами А. Ррахмані на 29-й хвилині та В. Осімхена на 31-й та 41-й хвилинах відповідно. Перший тайм закінчився під впевненим контролем «Наполі». У другому таймі «Наполі» продовжив атакувати, а Осімхен оформив хет-трик на 47-й хвилині.

На 51-й хвилині К. Кварацхелія доповнив рахунок, вивівши «Наполі» в лідери. У спробі змінити хід гри «Сассуоло» зробив заміни: У. Рачич був замінений на К. Вольпато, а Дж. Дойг вийшов замість Ф. Міссорі на 56-й хвилині. «Наполі» також зробив зміни: А. Ррахмані був замінений на Натана, а М. Політано поступився місцем Г. Распадорі на 62-й хвилині. На 75-й хвилині Кварацхелія забив свій другий гол у матчі, ще більше збільшивши перевагу «Наполі». На 76-й хвилині замість В. Осімхена вийшов Г. Сімеоне, а Х. Ж. Траоре замінив П. Зелінські. Сассуоло провів додаткові заміни: Н. Байрамі та Р. Трессольді вийшли замість Г. Дефреля та М. Кумбулли на 77-й хвилині. У складі «Наполі» також відбулася заміна: С. Лоботка замінив Л. Дендонкера на 80-й хвилині. На 87-й хвилині замість Дж. Кумі вийшов А. Пінамонті, але цього виявилося недостатньо, щоб вплинути на результат матчу. Підсумковий рахунок 1:6 на користь «Наполі» підкреслив їхнє домінування протягом усієї гри. У результаті «Наполі» піднявся вгору по турнірній таблиці Серії А, а «Сассуоло» в наступному матчі намагатиметься перегрупуватися і відігратися.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Верона — Сассуоло, Наполі — Ювентус.