Монако — ПСЖ — 0:0. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-01 23:55 1 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — ПСЖ — 0:0. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

1 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ПСЖ (Париж).

Монако - ПСЖ - 0:0. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистикаМонако - ПСЖ - 0:0. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

Монако (Франція) — ПСЖ (Париж) — 0:0 (0:0)

Огляд матчу Монако — ПСЖ:

У довгоочікуваному поєдинку Ліги 1 між «Монако» і «Парі Сен-Жермен» на вболівальників чекав напружений і безгольовий матч на стадіоні «Стад Луї-II». Незважаючи на сильні атакувальні склади обох команд, жодна зі сторін не змогла забити гол, у результаті чого на табло горіла нічия 0:0. У першому таймі «Монако» був близький до того, щоб відкрити рахунок на 25-й хвилині, адже гол Віссама Бен Йеддера було скасовано через офсайд. До перерви «Парі Сен-Жермен» також зробив ключову заміну: на 39-й хвилині Марко Асенсіо замінив Б. Баркола в пошуках перелому. У другому таймі обидві команди зробили ще більше замін, причому «ПСЖ» вніс кілька змін до свого складу. Кіліан Мбаппе вийшов замість Р. Коло Муані на 46-й хвилині, а Жоржиньо Рамос і Лукас Ернандес замінили Усмана Дембеле і Нуно Мендеша на 59-й хвилині.

Монако також зробив заміну на 70-й хвилині: М. Аклюш замінив Е. Бен Сегіра, намагаючись струсити атаку. В останні хвилини матчу «ПСЖ» продовжував прагнути до голу, і на 86-й хвилині Карлос Солер вийшов замість Лі Канг-Іна. Незважаючи на зусилля обох команд, матч зрештою закінчився в глухому куті, жодна зі сторін не змогла вийти з нього. Нічия дозволила «Монако» і ПСЖ зберегти рівність очок у турнірній таблиці Ліги 1, і обидві команди продовжують боротьбу за чемпіонський титул. Загалом, це був напружений матч між двома найкращими командами французького футболу, в якому і «Монако», і «Парі Сен-Жермен» демонстрували свою майстерність в обороні протягом усіх 90 хвилин. Вболівальники, можливо, сподівалися на гольову феєрію, проте битва двох гігантів французького футболу завершилася наполегливою нічиєю. Буде цікаво подивитися, як обидві команди відреагують на цей результат у своїх найближчих матчах у чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Монако, ПСЖ — Реймс.