19-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Чорноморець» — 1:0. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 17:23 Цього вікенду відбуваються матчі 19-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у суботу, 2 ... 19-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Чорноморець» — 1:0. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 19-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у суботу, 2 березня, зустрічалися київське «Динамо» та одеський «Чорноморець». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 19-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «ЧОРНОМОРЕЦЬ» (Одеса) — 1:0 (1:0)
Гол:
Шепелєв (37)

Предупредження: Бражко (26), Кабаєв (36) — Зе (78)

«Динамо»: 1.Бущан (К) — 20.Караваєв (24.Тимчик, 88), 4.Попов, 32.Михавко, 2.Вівчаренко — 6.Бражко, 8.Шепелєв (18.Андрієвський, 75) — 9.Волошин (77.Беніто, 88), 10.Шапаренко, 22.Кабаєв — 11.Ванат (21.Супряга, 75).
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 25.Дячук, 30.Діалло, 34.Сирота, 37.Царенко, 40.Біловар, 44.Дубінчак.

«Чорноморець»: 1.Варакута, 11.Бойчук, 79.Салюк, 5.Гучек, 45.Брагару, 27.Васильєв (10.Іпалібо, 75), 7.Кузик (32.Присяжнюк, 89), 20.Авагімян, 77.Штогрин (К), 39.Бадибанга, 70.Ієде (23.Зе, 75).
Запасні: 31.Білик, 71.Вічний, 4.Ситніков, 12.Шаповал, 17.Голуб, 21.Ухань, 22.Арсіч, 30.Данилюк.

«Динамо» дуже активно розпочало цей матч, і вже на першій хвилині зустрічі ледь не відкрило рахунок — це Вівчаренко прострілив праворуч у штрафний майданчик гостей, Ванату завдати удару не вдалося, але стався відскік до Шапаренка, який потужно пробив сходу метрів з 12-ти, і м’яч ледь не зачепив штангу воріт «Чорноморця». Ба більше, лише за чотири хвилини Шепелєв завдав удару метрів із 25-ти, Варакута зреагував, проте відбив м’яч прямо на Ваната, який грав добиванні з кута воротарського, але і в цій ситуації воротар «моряків» зумів виручити свою команду.

Утім, на цих двох моментах стартовий натиск «Динамо» практично вичерпався. А на 15-й хвилині матчу гольова нагода була вже у «Чорноморця»: Ієде увірвався в штрафний майданчик киян праворуч, потужно пробив у ближній кут, і Бущан із величезними труднощами перевів гру на кутовий. І приблизно з цього часу гра стала проходити в абсолютно рівній боротьбі, а на наступний гострий епізод довелося чекати досить довго — він виник тільки на 31-й хвилині матчу, коли після подачі Шапаренка з кутового Ванат завдав удару головою і м’яч торкнувся поперечини воріт «Чорноморця».

Ну а через шість хвилин рахунок у матчі було відкрито. Волошин виконав діагональну подачу до воріт «Чорноморця» з правого флангу, і це змусило помилитися Варакуту — він вийшов на перехоплення, але від його рук м’яч влучив у дальню штангу, відскочив до меж воротарського майданчика, де спритнішим за всіх опинився Шепелєв — 1:0. І саме з таким рахунком на табло команди пішли на перерву.

Другий тайм пройшов у більш сумбурному ключі. Обидві команди прагнули атакувати, обидві записали собі в актив непогані комбінації та удари, воротарі обох команд не раз вступали в гру, але по-справжньому небезпечних моментів не було дуже довго. Лише в середині тайму і «Динамо», і «Чорноморець» уперше після перерви були близькі до взяття воріт. Спершу Ванат пробив з лінії штрафного — Варакута хоч і з ризиком, але зловив м’яч. А через кілька хвилин уже Ієде завершував контратаку своєї команди ударом метрів із 14-ти, і цього разу свою майстерність продемонстрував Бущан. Ну а на 70-й хвилині Бражко потужно пробив метрів із 20-ти, і м’яч влучив у штангу воріт «Чорноморця».

У заключному відрізку матчу «Динамо» прагнуло діяти без ризику, концентруючись насамперед на контролі м’яча, і тому особливих нагод для того, щоб збільшити рахунок, не мало, але не можна не відзначити удар Супряги з-за меж штрафного майданчика, з яким у кидку з величезними труднощами впорався Варакута. Ну а «Чорноморець», незважаючи на все своє бажання уникнути поразки, також в атаці не досяг успіху. У підсумку, матч так і завершився з мінімальною перевагою на користь команди Олександра Шовковського — 1:0.

Після цієї перемоги «Динамо» перемістилося на третє місце в турнірній таблиці першості і відстає від лідируючого «Кривбасу» на 3 очки, але зіграло при цьому на два матчі менше.

У наступному турі на «Динамо» чекає гостьовий поєдинок із рівненським «Вересом». Ця зустріч відбудеться найближчого четверга, 7 березня, у Рівному на стадіоні «Авангард» (початок — о 18:00).