Минай — Металіст 1925 − 2:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 14:57 2 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Металіст ... Минай — Металіст 1925 − 2:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Минай і Металіст 1925 (Харків).

Минай - Металлист 1925 - 2:0. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистикаМинай - Металлист 1925 - 2:0. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Минай (Минай) — Металіст 1925 (Харків) — 2:0 (1:0)
Голи: S. Корнійчук (31), Y. Skyba (90+1)

Попередження: V. Червак (5), Імереков (52), Русин (55), S. Петко (56), Русин (59)

Огляд матчу Минай — Металіст 1925:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Минай» на стадіоні «Минай» зустрічався з харківським «Металістом 1925». У перерві рахунок був 1:0 на користь «Миная», а на 31-й хвилині С. Корнійчук вразив ворота своєї команди. Корнійчук вразив ворота своєї команди. Другий тайм ознаменувався шквалом жовтих карток, причому гравці обох команд отримали попередження за агресивну гру. Перелом у матчі настав на 59-й хвилині, коли гравець харківського «Металіста 1925» Р. Русин отримав другу жовту картку в матчі, що призвело до червоної картки і скорочення складу команди до 10 осіб.

Скориставшись чисельною перевагою, «Минай» провів низку замін, щоб зберегти перевагу і забезпечити перемогу. На 90-й хвилині Ю. Скиба забив ще один гол у ворота «Миная», завершивши матч із рахунком 2:0. Незважаючи на поразку, харківський «Металіст 1925» наполегливо бився і провів кілька тактичних замін у спробі відігратися. Загалом, це був захопливий і конкурентний матч між двома командами, у якому «Минай» здобув заслужену перемогу. Перемога, безсумнівно, підніме їхній бойовий дух перед продовженням кампанії в Прем’єр-лізі, в той час як харківський «Металіст 1925» буде прагнути перегрупуватися і відігратися у своєму наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Минай, Металіст 1925 — ЛНЗ.