Ворскла — Верес — 2:1. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 17:25 2 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і ... Ворскла — Верес — 2:1. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) і Верес (Рівне).

Ворскла - Верес - 2:1. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистикаВорскла - Верес - 2:1. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Ворскла (Полтава) — Верес (Рівне) — 2:1 (0:0)
Голи: Мякушко (48), Мякушко (81) —

Попередження: Е. Банада (3), D. Хрипчук (10), I. Кейн (23), О. Скляр (55), Julio Cesar (64), Яго Сікейра (74)

Огляд матчу Ворскла — Верес:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між полтавською «Ворсклою» та рівненським «Вересом» на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського, господарі поля, поступаючись 0:1 у перерві, зуміли здобути вольову перемогу з рахунком 2:1. На початку матчу обидві команди прагнули контролювати гру, що призвело до напруженої боротьби в першому таймі. Рівненський «Верес» зумів вийти вперед на 41-й хвилині завдяки голу М. Мрвалевича, однак у другому таймі полтавська «Ворскла» вийшла вперед і зрівняла рахунок лише за три хвилини до кінця зустрічі завдяки голу С. Мякушка.

Господарі поля продовжували тиснути і на 81-й хвилині знову вийшли вперед завдяки голу М’якушка. У спробі змінити хід матчу обидві команди зробили кілька замін: у полтавської «Ворскли» у складі з’явилися А. Челядін та І. Нестеренко, а у складі рівненського «Вереса» з’явилися В. Дахновський, В. Шарай, Д. Шастал, М. Гайдучик і Д. Янаков. Гра завершилася шквалом жовтих карток, причому гравці обох команд отримали попередження за свої дії на полі. Незважаючи на гостру боротьбу та фізичне навантаження, полтавській «Ворсклі» вдалося втримати перевагу та взяти всі три очки на очах у рідних уболівальників. Загалом це була захоплива зустріч між полтавською «Ворсклою» та рівненським «Вересом», обидві команди демонстрували рішучість та майстерність упродовж усього матчу. Перемога полтавської «Ворскли», безсумнівно, додасть їй упевненості у своїх силах і продовжить кампанію в Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Ворскла, Верес — Динамо.