Бохум — РБ Лейпциг — 1:4. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 18:29 2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і ... Бохум — РБ Лейпциг — 1:4. Чемпіонат Німеччини, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Бохум (Німеччина) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Бохум - РБ Лейпциг - 1:4. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаБохум - РБ Лейпциг - 1:4. Чемпионат Германии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 24-й тур

Бохум (Німеччина) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 1:4 (1:1)
Голи: M. Віттек (7) — Д. Олмо (30), Опенда (68), Ордец (71), Юссуф Поульсен (72)

Предупредження: М. Брощинські (38), Хайдара (45+3), N. Loosli (66), Ордець (77), М. Сімакан (81)

Огляд матчу Бохум — РБ Лейпциг:

У матчі Бундесліги між командами «Вфл Бохум» і «РБ Лейпциг» на стадіоні «Фоновія Рурштадіон» відбулася битва двох команд. У перерві рахунок був рівним — 1:1, але до кінця матчу «РБ Лейпциг» здобув перемогу з рахунком 4:1. Матч розпочався з раннього голу гравця «ВФЛ Бохум» М. Віттека на 7-й хвилині, що дозволило господарям поля вийти вперед. Однак «РБ Лейпциг» відповів голом Д. Ольмо на 30-й хвилині, зрівнявши рахунок. Перед самою перервою обидві команди отримали жовті картки — М. Брошинські у «ВФЛ Бохум» і А. Хайдара у «РБ Лейпциг». У другому таймі «РБ Лейпциг» зробив три заміни на 65-й хвилині, випустивши Б. Сеско, К. Баумгартнера і Ю. Поульсена.

Ці зміни, схоже, одразу ж далися взнаки, оскільки на 68-й хвилині Л. Опенда забив гол і знову вивів «РБ Лейпциг» уперед. На жаль для «ВФЛ Бохум», І. Ордець забив власний гол на 71-й хвилині, ще більше збільшивши перевагу «РБ Лейпциг». «ВФЛ Бохум» спробував відігратися, зробивши дві заміни на 72-й хвилині, замінивши М. Брошинські на П. Хофманна та М. Беро на М. Квартенга. Однак «РБ Лейпциг» продовжував домінувати, і Ю. Поульсен забив гол на 72-й хвилині. На 86-й хвилині М. Квартенг отримав червону картку. В останні хвилини матчу на 88-й хвилині у складі «Вфл Бохум» з’явився Т. Асано, а «РБ Лейпциг» зробив останню заміну: X. Сімонса замінив Е. Біцхіабу. Матч закінчився переконливою перемогою «РБ Лейпциг» над «Вфл Бохум» із рахунком 4:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Фрайбург, РБ Лейпциг — Дармштадт.