Тоттенгем — Кр-л Пелас — 3:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 18:58 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Кр-л Пелас — 3:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Кр-л Пелас (Лондон).

Тоттенхэм - Кр-л Пэлас - 3:1. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Кр-л Пэлас - 3:1. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Кр-л Пелас (Лондон) — 3:1 (0:0)
Голи: Timo Werner (78), Ромеро (80), Сон Хин Мін (88) — Е. Ез (59)

Предупредження: Лерма (50), Родріго Бентанкур (58), S. Johnstone (75)

Огляд матчу Тоттенгем — Кр-л Пелас:

«Тоттенгем Хотспур» зустрівся з «Кристал Пелас» у довгоочікуваному матчі Прем’єр-Ліги на стадіоні «Тоттенгем Хотспур». У перерві рахунок був 0:0, і обидві команди боролися за перевагу. На 50-й хвилині гравець «Кристал Пелас» Дж. Лерма отримав жовту картку, а на 58-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тоттенхема» Р. Бентанкур. Остаточно глухий кут був перерваний на 59-й хвилині, коли гравець «Кристал Пелас» Е. Езе забив перший гол у матчі. На 63-й хвилині «Тоттенгем» здійснив заміну: Р. Бентанкур був замінений на Б. Джонсона. «Кристал Пелас» також зробив заміну, випустивши Матеуса Франку замість Е. Езе на 66-й хвилині.

На 71-й хвилині відбулися заміни, і «Кристал Пелас» зробив дві зміни, випустивши А. Вортона і Дж. Айю. На 75-й хвилині гравець «Кристал Пелас» С. Джонстон дістав жовту картку, і «Тоттенгем» відповів двома швидкими голами на 78-й і 80-й хвилинах у виконанні Т. Вернера і К. Ромеро відповідно. «Тоттенгем» продовжив свою перевагу, забивши ще один гол Сон Хин-Міна на 88-й хвилині. Під кінець матчу «Тоттенгем» зробив ще дві заміни, випустивши на поле Й. Біссуму та Д. Скарлетта. Незважаючи на всі зусилля «Кристал Пелас», «Тоттенгем» здобув перемогу з підсумковим рахунком 3:1. Це був захопливий матч, сповнений напруженими моментами і вражаючими голами, який продемонстрував талант і майстерність обох команд. Сильна гра «Тоттенхема» забезпечила їм перемогу, заробивши цінні очки в турнірній таблиці Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Тоттенгем, Кр-л Пелас — Лутон Таун.