Колос — Рух — 0:1. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 19:58 2 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і ... Колос — Рух — 0:1. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Колос (Ковалівка) і Рух (Львів).

Колос - Рух - 0:1. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистикаКолос - Рух - 0:1. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Колос (Ковалівка) — Рух (Львів) — 0:1 (0:1)
Голи: O. Сич (3)

Огляд матчу Колос — Рух:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги ковалівський «Колос» зустрічався з львівським «Рухом» на стадіоні «Колос». У перерві рахунок був 0:1 на користь «Руху Львова», єдиний гол у першому таймі забив О. Сич на 3-й хвилині. У другому таймі обидві команди зробили кілька замін, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. У «Колоса» на 55-й хвилині замість В. Велетена з’явився Дієго Каріока, а «Рух Львів» зробив дві швидкі заміни: І. Квасниця замінив В. Рунича, а Таллес вийшов замість О. Притули на 56-й хвилині. Під час гри напруга на полі наростала: жовті картки були показані гравцям обох команд.

Д. Підгурський із «Руху Львова» дістав жовту картку на 69-й хвилині, а А. Богданов і А. Цуріков із «Колоса Ковалівки» — на 74-й і 82-й хвилинах відповідно. У заключній стадії матчу «Колос Ковалівка» здійснив ще дві заміни: Г. Паулаускас замінив А. Салабая, а В. Лучкевич вийшов замість А. Гусола на 83-й хвилині. Однак, незважаючи на всі зусилля, «Рух Львова» так і не зміг забити, і «Рух Львова» втримав свою перевагу, здобувши перемогу з рахунком 1:0. Матч пройшов у запеклій боротьбі між двома командами, але в підсумку перемогу здобув «Рух Львова». Обидві сторони демонстрували рішучість і майстерність протягом усієї гри, але саме «Рух Львів» вийшов уперед, і ранній гол став вирішальним.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Колос, Дніпро-1 — Рух.