Лутон Таун — Астон Вілла — 2:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-02 21:35 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) ... Лутон Таун — Астон Вілла — 2:3. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) і Астон Вілла (Англія).

Лутон Таун - Астон Вилла - 2:3. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаЛутон Таун - Астон Вилла - 2:3. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Лутон Таун (Англія) — Астон Вілла (Англія) — 2:3 (0:2)
Голи: T. Chong (66), C. Морріс (72) — О. Воткінс (24), О. Воткінс (38), Дінь (89)

Попередження: R. Burke (38), Л. Бейлі (45+5), Дуглас Луїс (45), M. Роджерс (50), Дзаньоло (90+2)

Огляд матчу Лутон Таун — Астон Вілла:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги між «Лутоном» та «Астон Віллою» на «Кенілворт Роуд» на вболівальників чекали американські гірки емоцій із підсумковим рахунком 2:3 на користь «Астон Вілли». У першому таймі «Астон Вілла» взяла гру під свій контроль: О. Воткінс забив два голи на 24-й і 38-й хвилинах, вивівши свою команду вперед 0:2 до перерви. Лутону насилу вдавалося стримувати атаки «Астон Вілли», і на перерву вони пішли з різницею у два м’ячі. На другий тайм «Лутон» вийшов з новими силами і рішучістю. На 66-й хвилині Т. Чонг вразив ворота суперника, подарувавши своїй команді надію на повернення.

Лише через шість хвилин К. Морріс забив гол, на радість господарів поля, але «Астон Вілла» не була готова так просто віддати перевагу. На 89-й хвилині Л. Дігне забив вирішальний гол, знову вивівши «Астон Віллу» вперед. Незважаючи на спроби «Лутона» зрівняти рахунок, «Астон Вілла» втримала перемогу з рахунком 2:3. Матч не обійшовся без драми: кілька гравців отримали жовті картки протягом усієї гри. Обидві команди провели стратегічні заміни, намагаючись домогтися переваги, але в підсумку «Астон Вілла» вийшла вперед. Загалом це був захопливий і цікавий матч між двома командами Прем’єр-ліги, в якому «Астон Вілла» здобула цінну перемогу на виїзді на «Кенілворт Роуд».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кр-л Пелас — Лутон Таун, Астон Вілла — Тоттенгем.