Валенсія — Реал — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 00:10 2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Реал — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Реал (Мадрид).

Валенсия - Реал - 2:2. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Реал - 2:2. Чемпионат Испании, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Валенсія (Іспанія) — Реал (Мадрид) — 2:2 (2:1)
Голи: Хьюго Дуро (27), R. Яремчук (30) — Вінісіус Джуніор (45+5), Вінісіус Джуніор (76)

Попередження: R. Яремчук (4), Вінісіус Джуніор (72), Вальверде (80), Муктар Діахабі (83)

Огляд матчу Валенсія — Реал:

У захопливому поєдинку між «Валенсією» та «Реалом» на «Естадіо де Месталья» в Ла Лізі матч закінчився драматичною нічиєю 2:2 після того, як «Валенсія» спочатку повела в рахунку в першому таймі. Матч почався з ранньої жовтої картки для гравця «Валенсії» Р. Яремчука на 4-й хвилині, що задало тон фізичній боротьбі між двома сторонами. На 27-й хвилині «Валенсія» вирвалася вперед завдяки голу Х. Дуро, а на 30-й хвилині ще один гол провів Р. Яремчук, і господарі поля повели в рахунку 2:0. У другому таймі «Реал Мадрид» відбився, і Вінісіус Жуніор забив гол перед самою перервою на 45-й хвилині, подарувавши своїй команді надію.

У другому таймі Вінісіус Жуніор знову забив на 76-й хвилині, зрівнявши рахунок 2:2. У матчі відбулося кілька замін в обох командах у спробі вийти з глухого кута: Родріго і Кроос з’явилися у складі «Реала» на 63-й хвилині, а Д. Лопес і С. Канос — у складі «Валенсії». Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди прагнули до переможного голу, але зрештою були змушені задовольнятися загальними очками. Інтенсивність матчу була очевидна: у другому таймі жовті картки отримали Вінісіус Жуніор, Ф. Вальверде та М. Діахабі. Нічия принесла «Валенсії» та «Реалу» цінне очко в турнірній таблиці Ла Ліги, але в майбутніх матчах вони прагнутимуть здобути перемоги, щоб піднятися вище в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Гетафе, Реал — Сельта.