Ман.Сіті — Ман.Юнайтед — 3:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 19:29 3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Ман.Юнайтед — 3:1. Чемпіонат Англії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Ман.Сити - Ман.Юнайтед - 3:1. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Ман.Юнайтед - 3:1. Чемпионат Англии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 27-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Ман. Юнайтед (Англія) — 3:1 (0:1)
Голи: Фоден (56), Фоден (80), Голанд (90+1) — Маркус Решфорд (8)

Предупредження: E. ten Hag (57), Варан (68)

Огляд матчу Ман.Сіті — Ман.Юнайтед:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Етіхад» «Манчестер Сіті» зіграв зі своїми сусідами по турнірній таблиці — «Манчестер Юнайтед». Перший тайм розпочався з того, що вже на 8-й хвилині «Манчестер Юнайтед» вийшов уперед завдяки голу М. Решфорда, чим привів у захват своїх уболівальників. Перший тайм тривав у впертій боротьбі, але до свистка на перерву жодна з команд так і не змогла забити, і рахунок залишився 0:1 на користь «Манчестер Юнайтед». Другий тайм розпочався з новою енергією «Манчестер Сіті», який був сповнений рішучості переломити хід гри. Їхні зусилля окупилися на 56-й хвилині, коли П. Фоден забив гол, який запалив домашній натовп.

Манчестер Юнайтед швидко опинився в гарячій воді, коли Е. тен Хаг отримав жовту картку на 57-й хвилині, а потім ще одну жовту картку для Р. Варана на 68-й хвилині. Взявши ініціативу у свої руки, «Манчестер Сіті» продовжив іти вперед і був винагороджений ще одним голом П. Фодена на 80-й хвилині, вперше в матчі вивівши команду вперед. У міру того як час минав, «Манчестер Юнайтед» зробив кілька замін, намагаючись зрівняти рахунок, але саме «Манчестер Сіті» посміявся наостанок, коли Е. Підсумковий рахунок 3:1 на користь «Манчестер Сіті» став гіркою пігулкою для «Манчестер Юнайтед», який потужно розпочав матч, але зрештою не зміг здолати своїх суперників. Цей матч продемонстрував напружене суперництво між двома манчестерськими клубами і змусив уболівальників з нетерпінням чекати наступного поєдинку між цими двома сильними світу цього.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Ман.Сіті, Ман.Юнайтед — Евертон.