Шахтар — Кривбас — 5:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 19:57 3 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і ... Шахтар — Кривбас — 5:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Шахтар (Донецьк) і Кривбас (Кривий Ріг).

Шахтер - Кривбасс - 5:2. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистикаШахтер - Кривбасс - 5:2. Чемпионат Украины, 19-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Шахтар (Донецьк) — Кривбас (Кривий Ріг) — 5:2 (2:1)
Голи: Юхим Конопля (10), Д. Крисків (22), А. Бондаренко (68), Д. Крисків (82), Л. Траоре (90+3) — P. К. Аду (20), Стецков (85)

Предупредження: P. К. Аду (22), Назарина (71)

Огляд матчу Шахтар — Кривбас:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги на «Арені Львів» донецький «Шахтар» зустрічався з «Кривбасом». Перший тайм закінчився з рахунком 2:1, але в підсумку «Шахтар» здобув переконливу перемогу з рахунком 5:2. Рахунок було відкрито на 10-й хвилині, коли Ю. Конопля з «Шахтаря» влучив у сітку воріт. Однак «Кривбас» швидко зрівняв рахунок на 20-й хвилині завдяки голу П. К. Аду. У другому таймі «Кривбасу» довелося нелегко після того, як на 57-й хвилині червону картку отримав Х. Іліч.

Донецький «Шахтар» скористався своєю чисельною перевагою, і на 68-й хвилині А. Бондаренко збільшив перевагу. Незважаючи на пізній гол Т. Стецкова з «Кривбасу» на 85-й хвилині, донецький «Шахтар» продовжував домінувати, забивши голи Д. Криськіва на 82-й хвилині та Л. Траоре на 90-й хвилині. Упродовж усього матчу обидві команди провели кілька замін, серед яких варто відзначити вихід Ньюертона замість Й. У підсумку донецький «Шахтар» здобув упевнену перемогу в захопливому матчі з «Кривбасом», продемонструвавши свою майстерність в атаці та здобувши вражаючу перемогу з рахунком 5:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шахтар — Колос, Кривбас — Оболонь.