Ренн — Лор’ян — 1:2. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 20:01 3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Лор’ян — 1:2. Чемпіонат Франції, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Лор’ян (Франція).

Ренн - Лорьян - 1:2. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Лорьян - 1:2. Чемпионат Франции, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 24-й тур

Ренн (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 1:2 (0:0)
Голи: Гуїрі (90+4) — M. Bamba (59), E. J. Kroupi (90)

Попередження: Сулейман Ісаак Туре (56), Лоран Абергель (72), Л. Блас (75)

Огляд матчу Ренн — Лор’ян:

У захопливому матчі Ліги 1 між «Ренном» і «Лор’яном» на стадіоні «Роажон Парк» на вболівальників чекала захоплива гра, що завершилася несподіваним результатом. Перший тайм закінчився в глухому куті, обидві команди ніяк не могли влучити у площину воріт, і рахунок у перерві був 0:0. Другий тайм почався зі спроб обох команд прорватися вперед, і на 59-й хвилині саме «Лор’ян» завдав першого удару. М. Бамба забив вирішальний гол, забезпечивши «Лор’яну» перевагу і вивівши його в лідери. Ренн спробував відповісти, але йому було складно пробити оборону Лор’яна.

Гра продовжувала загострюватися, обидві команди отримували жовті картки за фоли, демонструючи змагальний характер матчу. Ренн зробив кілька замін, намагаючись переломити хід гри на свою користь, але на 90-й хвилині «Лор’ян» збільшив свою перевагу. Е. Ж. Крупі забив пізній гол, забезпечивши «Лор’яну» перевагу 2:0 і поставивши гру поза досяжністю для «Ренна». Однак «Ренну» вдалося відігратися на останніх хвилинах гри, коли А. Гуїрі знайшов крапку в матчі, але було вже надто пізно — «Лор’ян» утримав перемогу з рахунком 2:1. Матч продемонстрував конкурентоспроможність Ліги 1 і хвилювання, яке виникає в кожній грі. Вболівальники залишали стадіон, задоволені захопливим дійством, свідками якого вони стали.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Ренн, Лор’ян — Ліон.