Наполі — Ювентус — 2:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-03 23:40 3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Ювентус — 2:1. Чемпіонат Італії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

3 березня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Ювентус (Турин).

Наполи - Ювентус - 2:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистикаНаполи - Ювентус - 2:1. Чемпионат Италии, 27-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 27-й тур

Наполі (Неаполь) — Ювентус (Турин) — 2:1 (1:0)
Голи: К. Кварацхелія (42), Г. Распадорі (88) — К’єза (81)

Попередження: Влахович (18), Бремер (26), Андреа Камб’язо (28), H. J. Traore (47), J. Нонге Боенде (88)

Огляд матчу Наполі — Ювентус:

У захопливому матчі Серії А між «Наполі» та «Ювентусом» на стадіоні імені Дієго Армандо Марадони «Наполі» здобув перемогу над своїми суперниками з рахунком 2:1. У першому таймі «Наполі» вийшов уперед на 42-й хвилині завдяки голу К. Кварацхелії. Перші жовті картки в матчі отримали гравці «Ювентуса» Д. Влаховіч, Бремер і А. Камб’ясо на 18-й, 26-й і 28-й хвилинах відповідно. На 47-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Наполі» Х. Ж. Траоре. У другому таймі гра стала ще більш напруженою, з численними замінами з обох сторін. На 65-й хвилині «Наполі» зробив три заміни, замінивши А. Ррахмані, П. Зелінські та Г. Распадорі на Л. Остігарда, Х. Ж. Траоре та М. Політано.

«Ювентус» також зробив три заміни на 66-й і 76-й хвилинах, випустивши Т. Веа, Ж. Нонге Боенде, Ф. Міретті, С. Ілінга Жуніора і К. Йілдіза. На 81-й хвилині «Ювентусу» вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Ф. К’єзи, чинячи тиск на «Наполі». Однак «Наполі» швидко відповів голом Г. Распадорі на 88-й хвилині, знову закріпивши перевагу. На останніх хвилинах гри в «Ювентуса» був шанс зрівняти рахунок із пенальті, але В. Осімхен із «Наполі» змарнував цю можливість. На 88-й хвилині гравець «Ювентуса» Ж. Нонге Боенде отримав жовту картку, і обидві команди провели додаткові заміни в останні хвилини гри. Загалом це був захопливий матч, у якому обидві команди показали сильну боротьбу. Перемога «Наполі» над «Ювентусом» напевно надовго запам’ятається їхнім уболівальникам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Наполі — Торіно, Ювентус — Аталанта.