Черговий скандал із гравцем «Реала»: Вінісіус Жуніор схопив за горло футболіста «РБ Лейпциг», але арбітр не вилучив бразильця

2024-03-07 12:59 Скандальний епізод стався в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Реалом» і «РБ Лейпциг». Вінісіус Жуніор ... Черговий скандал із гравцем «Реала»: Вінісіус Жуніор схопив за горло футболіста «РБ Лейпциг», але арбітр не вилучив бразильця

Скандальний епізод стався в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Реалом» і «РБ Лейпциг».

Вінісіус Жуніор і Віллі Орбан

Винисиус Жуниор и <a href=Винисиус Жуниор и

На 54 хвилині поєдинку півзахисник «Реала» Вінісіус Жуніор знову виявив свою неповагу до суперників. Бразилець спершу сфолив на Віллі Орбані, а потім схопив опонента за горло. За свої підлі дії півзахисник мадридців отримав лише жовту картку від головного арбітра зустрічі італійця Давіде Масси, хоча заслуговував на вилучення.

Примітно, що вже на 65-й хвилині гри саме Вінісіус Жуніор забив єдиний гол «Реала» в цьому матчі. Поєдинок завершився внічию 1:1, і команда Анчелотті вийшла до чвертьфіналу турніру.

«Якби один із наших футболістів так схопив за горло гравця „Реала“, він був би вилучений. Це 100%», — сказав після гри захисник «РБ Лейпциг» Беньямін Генрікс.

«У суддів не вистачає сміливості, щоб видаляти таких футболістів. Вінісіус схопив мене за горло обома руками. Це неповага», — заявив захисник «РБ Лейпциг» Віллі Орбан.

07.03.2024, 12:59
Лига чемпионов Боруссия Д ПСЖ 1 : 0 Закінчився