Скандальне рішення делегата матчу: клуб УПЛ оштрафували за затримку гри на 3 хвилини через символічний удар військового по м'ячу

2024-03-07 13:14 КДК УАФ оштрафував «Оболонь» за несвоєчасний початок матчу 19-го туру чемпіонату України. Про це повідомляє журналіст ... Скандальне рішення делегата матчу: клуб УПЛ оштрафували за затримку гри на 3 хвилини через символічний удар військового по м'ячу

КДК УАФ оштрафував «Оболонь» за несвоєчасний початок матчу 19-го туру чемпіонату України. Про це повідомляє журналіст Володимир Звєров.

«Минулого понеділка грали »Оболонь" та «Чорноморець». Перший удар по м’ячу завдав військовий, Герой України, Денис Дикий.

Матч розпочався на 3 хв. пізніше запланованих 15.30, бо:

— «Чорноморець затримався із виходом із роздягальні на 2хв»

— «в передматчевих заходах не було закладено час для символічного удару, що змістило початок гри на 1хв»

Тези узяті в лапки, оскільки так, за моєю інформацією, написав у рапорті делегат УАФ Юрій Нестрига. На основі рапорту КДК вже оштрафував клуби на гроші (маленькі, фактично сльози), але суть не в цьому.

Суть в тому, що «Оболонь», у передматчевому райдері таки прописала — о 15.30 має бути символічний удар по м’ячу. Питання: на основі чого делегат оштрафував киян?

Вдумайтеся. Людина, яка своєю самовідданістю дарує нам можливість грати і дивитися футбол, приїжджає на гру. Йому аплодують 1000+ людей. Клуб-господар офіційно попереджає про це. Делегат пише — не попередили.

З «Оболоні» стягнули 3 тисячі гривень. Кажу ж, копійки. Тому я щиро не розумію, для чого це все", — написав Звєров у своєму телеграм-каналі.