Аякс — Астон Вілла — 0:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 21:36 7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Аякс» (Амстердам) і «Астон Вілла» ... Аякс — Астон Вілла — 0:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися «Аякс» (Амстердам) і «Астон Вілла» (Англія).

Аякс - Астон Вилла - 0:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаАякс - Астон Вилла - 0:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Аякс (Амстердам) — Астон Вілла (Англія) — 0:0 (0:0)

Попередження: S. Mannsverk (24), Езрі Конса (26), М. Кеш (64), T. Gooijer (69), Дзаньоло (76), Езрі Конса (83), T. Gooijer (86)

Огляд матчу Аякс — Астон Вілла:

У довгоочікуваному матчі Конференції Ліги Європи УЄФА «Аякс» зустрівся з «Астон Віллою» на стадіоні «Йоган Кройф Арена». Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, обидві команди створили кілька моментів, але так і не змогли забити. На 24-й хвилині С. Маннсверк отримав жовту картку за грубе порушення правил, а Е. Конса з «Астон Вілли» пішов за його прикладом лише через дві хвилини. Перший тайм так і тривав, обидві команди демонстрували майстерність в обороні і тримали суперника на відстані. На початку другого тайму «Астон Вілла» зробила першу заміну, випустивши П. Торреса замість М. Кеша на 46-й хвилині. Незважаючи на заміну, жодна з команд не змогла домогтися успіху, і рахунок залишився рівним. На 62-й хвилині «Астон Вілла» провела ще дві заміни, випустивши М. Діабі та М. Роджерса замість Дж. Макгінна та Л. Бейлі.

Матч продовжував залишатися напруженим, обидві команди прагнули контролю над ситуацією. У міру наростання напруги на полі гравці обох команд отримували жовті картки. На 83-й хвилині Е. Конса з «Астон Вілли» отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки і залишило його команду в 10 осіб до кінця матчу. На 86-й хвилині Т. Гуйєр з «Аякса» також отримав червону картку, скоротивши склад обох команд до 10 осіб. Незважаючи на чисельну перевагу, обидві сторони непохитно тримали оборону, і матч завершився наполегливою нічиєю 0:0. Загалом це був конкурентний і напружений матч між «Аяксом» і «Астон Віллою», який продемонстрував талант і цілеспрямованість обох команд. Напередодні наступного раунду Ліги Європи УЄФА обидві команди прагнутимуть здобути перемогу і вийти в наступний раунд.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Аякс, Астон Вілла — Аякс.