Спарта — Ліверпуль — 1:5. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 21:39 7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спарта (Прага) і Ліверпуль (Англія). ... Спарта — Ліверпуль — 1:5. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Спарта (Прага) і Ліверпуль (Англія).

Спарта - Ливерпуль - 1:5. Лига Европы. Обзор матча, статистикаСпарта - Ливерпуль - 1:5. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Спарта (Прага) — Ліверпуль (Англія) — 1:5 (0:3)
Голи: C. Бредлі (46) — Алексіс Мак Аллістер (6), Nunez Darwin (25), Nunez Darwin (45+3), Діас (53), Собослаї (90+4)

Попередження: Ладіслав Крейчі II (62), Jaroslav Zelený (74)

Огляд матчу Спарта — Ліверпуль:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між «Спартою Прага» і «Ліверпулем» на e. pet ARENA вболівальники стали свідками захопливого футболу з підсумковим рахунком 1:5 на користь «Ліверпуля». Матч почався з того, що «Ліверпуль» вийшов уперед уже на 6-й хвилині завдяки голу А. Мак Аллістера з пенальті. У першому таймі «червоні» продовжили домінувати, забивши голи від Д. Нуньєса на 25-й хвилині та ще раз перед перервою на 45-й хвилині.

Спарта Прага спробувала відповісти, зробивши заміну на 43-й хвилині, випустивши А. Соренсена замість М. Райнеса. Однак одразу після перерви «Ліверпуль» збільшив свою перевагу за рахунок голу гравця «Спарти Прага» К. Бредлі на 46-й хвилині. На 53-й хвилині «Ліверпуль» продовжив атакувати, забивши гол Л. Діаса, що зробило гру ще більш недосяжною для господарів. «Спарта Прага» спробувала відігратися завдяки замінам і голу на 90-й хвилині, але було надто пізно — «Ліверпуль» здобув перемогу. У матчі було кілька напружених моментів із жовтими картками для обох команд, що свідчить про змагальний характер гри. Попри скасований гол через офсайд на 84-й хвилині, «Ліверпуль» здобув перемогу завдяки голу Д. Собослаї на 90-й хвилині. Загалом, це був домінуючий виступ «Ліверпуля», який продемонстрував свою силу та майстерність у матчі Ліги Європи УЄФА проти «Спарти Прага». Червоні" прагнутимуть розвинути цей потенціал у майбутніх матчах, у той час як «Спарта Прага» повинна перегрупуватися і оговтатися від поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Спарта, Ліверпуль — Спарта.