Динамо — ПАОК — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2024-03-07 23:54 7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і ПАОК (Салоніки). ... Динамо — ПАОК — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Динамо (Загреб) і ПАОК (Салоніки).

Динамо - ПАОК - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистикаДинамо - ПАОК - 2:0. Лига конференций. Обзор матча, статистика

Ліга конференцій

Динамо (Загреб) — ПАОК (Салоніки) — 2:0 (1:0)
Голи: Петкович (37), Петкович (71)

Попередження: Г. Відович (47), M. Оздоєв (62), Thomas Murg (76), Петар Сучич (87), Десподов (90+2)

Огляд матчу Динамо — ПАОК:

У матчі Конференції Ліги Європи УЄФА на стадіоні «Максимір» загребське «Динамо» приймало ПАОК у довгоочікуваному поєдинку. У перерві рахунок був 1:0 на користь господарів поля, а загребське «Динамо» вийшло вперед завдяки голу Б. Петковича на 37-й хвилині. На початку другого тайму обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати змінити хід гри. Загребське «Динамо» випустило А. Ходжу замість Г. Відовича на 46-й хвилині, а ПАОК зробив заміну: Б. Томас замінив К. Десподова на 60-й хвилині. На 71-й хвилині загребське «Динамо» збільшило свою перевагу до 2:0, забивши ще один гол Б. Петковича. Господарі продовжили робити заміни: Д. Спікіч вийшов замість Т. Канеко на 72-й хвилині, а Б. Петкович — замість С. Куленовича на 89-й.

ПАОК спробував повернутися в гру, зробивши кілька замін: М. Оздоєв був замінений на С. Шваба на 69-й хвилині, а Г. Константеліас вийшов замість Т. Мурга на тій самій хвилині. Однак їхні зусилля не увінчалися успіхом — матч закінчився з рахунком 2:0 на користь загребського «Динамо». Гра не обійшлася без карток: жовті картки отримали Г. Відовіч («Динамо» Загреб) на 47-й хвилині, М. Оздоєв («ПАОК») на 62-й хвилині, Т. Мург (ПАОК) на 76-й хвилині, П. Сучич (Динамо Загреб) на 87-й хвилині та К. Десподов (ПАОК) на 90-й хвилині. Загалом, «Динамо Загреб» здобуло впевнену перемогу над ПАОКом у цьому матчі Ліги конференції Європи УЄФА. Обидві команди демонстрували рішучість і майстерність упродовж усієї гри, але в підсумку перемога залишилася за загребським «Динамо».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ПАОК — Динамо, ПАОК — Динамо.