Бенфіка — Рейнджерс — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2024-03-08 00:05 7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Рейнджерс (Глазго). ... Бенфіка — Рейнджерс — 2:2. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

7 березня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Бенфіка (Лісабон) і Рейнджерс (Глазго).

Бенфика - Рейнджерс - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистикаБенфика - Рейнджерс - 2:2. Лига Европы. Обзор матча, статистика

Ліга Європи

Бенфіка (Лісабон) — Рейнджерс (Глазго) — 2:2 (1:2)
Голи: Ді Марія (45+2), Голдсон (67) — Лоуренс (7), D. Стерлінг (45+5)

Попередження: D. Стерлінг (27), Ді Марія (35), J. Батленд (45+2), R. Їлмаз (67), Бах (72)

Огляд матчу Бенфіка — Рейнджерс:

У захопливому матчі Ліги Європи УЄФА між «Бенфікою» і «Рейнджерс» на «Ештадіу да Луж» на вболівальників чекали американські гірки емоцій, адже на полі билися дві команди. Рахунок у перерві 1:2 на користь «Рейнджерс» поклав початок захопливому другому тайму, який зрештою завершився внічию 2:2. Гра почалася швидко: вже на 7-й хвилині «Рейнджерс» відкрив рахунок голом Т. Лоуренса. Шотландці продовжували тиснути, створюючи проблеми для оборони «Бенфіки» і заробивши жовту картку для Д. Стерлінга на 27-й хвилині. «Бенфіка» відбилася і змогла зрівняти рахунок із пенальті, призначеного А. Ді Марією незадовго до перерви.

Однак перед самою перервою «Рейнджерс» повернув собі лідерство завдяки голу Д. Стерлінга, і рахунок у перерві став 1:2. У другому таймі «Бенфіка» спробувала зрівняти рахунок, що й сталося на 67-й хвилині, на жаль, завдяки голу К. Голдсона. Обидві команди продовжили боротьбу, напруженість була висока, кілька гравців отримали жовті картки. У спробі домогтися перемоги обидві команди зробили заміни на останніх хвилинах гри. Однак їм так і не вдалося забити переможний гол, і матч завершився захопливою нічиєю з рахунком 2:2. Загалом матч між «Бенфікою» та «Рейнджерс» подарував уболівальникам багато хвилювання та драматизму, продемонструвавши конкурентну природу європейського футболу. Тепер обидві команди з нетерпінням чекатимуть наступних матчів у Лізі Європи УЄФА, прагнучи просунутися далі в турнірі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рейнджерс — Бенфіка, Рейнджерс — Бенфіка.