Дніпро-1 — Рух — 0:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-08 17:09 8 березня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Рух — 0:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

8 березня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Рух (Львів).

Днепр-1 - Рух - 0:1. Чемпионат Украины, 20-й тур. Обзор матча, статистикаДнепр-1 - Рух - 0:1. Чемпионат Украины, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Рух (Львів) — 0:1 (0:1)
Голи: Е. Сарапі (5)

Предупредження: V. Kholod (64), Очеретько (85)

Огляд матчу Дніпро-1 — Рух:

У напруженому поєдинку між «Дніпром-1» і «Рухом Львовом» на «Дніпро-Арені» львів’яни здобули впевнену перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі стався на 5-й хвилині, коли Є. Сарапій забив гол у ворота «Руху Львова», забезпечивши їм перевагу в рахунку. Незважаючи на кілька замін у складі обох команд у другому таймі, жодна зі сторін так і не змогла відігратися. «Дніпро-1» намагався зрівняти рахунок, але оборона «Руху Львова» вистояла і забезпечила перемогу.

Матч не обійшовся без жовтих карток: О. Гуцуляк («Дніпро-1») і В. Холод («Рух Львова») отримали попередження від судді. У другому таймі «Рух Львів» зробив кілька стратегічних замін, щоб зберегти перевагу та стримати атакувальні загрози «Дніпра-1». Зрештою, оборона виявилася вирішальним фактором, і «Рух Львів» здобув перемогу з рахунком 1:0. Матч Прем’єр-ліги на «Дніпро-Арені» вийшов захопливим і конкурентним, а переможцем у ньому став «Рух Львів». Незважаючи на спроби «Дніпра-1» повернутися в гру, саме «Рух Львів» взяв усі три очки завдяки ранньому голу у свої ворота.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: ЛНЗ — Дніпро-1, Металіст 1925 — Рух.