Голова Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ — про дотримання вимоги регламенту щодо початку матчів

2024-03-09 12:00 Голова Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ Андрій Таран розповів про дотримання вимоги ... Голова Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ — про дотримання вимоги регламенту щодо початку матчів

Голова Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань УАФ Андрій Таран розповів про дотримання вимоги регламенту щодо своєчасного початку матчів.

«Наразі офіційний мовник УПЛ транслює матчі чемпіонату України на кабельні мережі і на ОТТ-платформи. Якщо для ОТТ-платформ затримка початку матчів на одну-дві хвилини не надто принципова, то для кабельних мереж кожна секунда має значення. У трансляторів є чіткі часові слоти і сформована сітка трансляцій. Також потрібно пам’ятати, що матчі УПЛ показують і закордонні транслятори, в яких також є жорсткі вимоги щодо часових слотів початку матчів і передбачені серйозні санкції в разі їхнього порушення.

На нарадах перед матчами делегати УАФ постійно наголошують на чіткому дотриманні цих вимог. Зворотний відлік до початку матчу — це універсальний документ, який кожен клуб розробляє самостійно, враховуючи специфіку стадіону та часові особливості кожного процесу. До прямих обов’язків делегата належить перевірка виконання клубами тих процесів, про які йдеться у зворотному відліку.

Усі заходи, які команди проводять перед матчами, а саме — вихід із роздягалень на футбольне поле, виконання гімну, хвилина мовчання, фотографування, участь представників сил оборони в символічних ударах по м’ячу або інші погоджені та дозволені акції перед матчем, мають закінчитися чітко до моменту запланованого початку матчу. Саме такими є вимоги до матчів, які організовує УЄФА. І там відлік порушень іде не на хвилини, а на секунди. Кожна секунда затримки — це серйозні фінансові санкції до організаторів матчу.

Як і делегат на міжнародних матчах, делегат УАФ на матчах УПЛ фіксує всі порушення, яки він побачив на матчі. Потім ці порушення розглядаються на засіданні Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ. Він і визначає, які санкції в разі необхідності застосовуються в тому чи іншому випадку.

Затримка початку матчу на декілька хвилин — це серйозне порушення. Делегат матчу не може не зафіксувати його у своїй звітності, інакше санкції будуть застосовані вже до нього з боку нашого комітету.

При плануванні заходів до матчу потрібно розуміти, що kick-off, тобто введення м’яча у гру, виконується, наприклад, не військовослужбовцем, який бере участь у такій акції. Це лише один із можливих передматчевих заходів. І матч починається, коли після свистка арбітра по мячу б’є футболіст однієї з команд, що вийшли на поле», — розповів Андрій Таран прес-службі УАФ.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Виконавчого комітету УАФ на час дії воєнного стану кошти, отримані УАФ як обов’язкові грошові внески клубів за рішеннями Контрольно-дисциплінарного та Апеляційного комітетів УАФ, перераховуються на платформу United24.

Кращий коментар

aton
Анатолий Туров - Начинающий писатель
09.03.2024 22:37
Знайшов у ФБ сторінку того Нестриги, із-за рапорта якого усе це сталося (маю на увазі скандал із штрафом). Молодий здоровий бичок явно призовного віку! І чомусь ніяке ТЦК йому не встромило в зуби повістку! Чому??? На вулицях простих людей відловлюють без розбору, а отаких покидьків без краплі моралі і совісті бронюють щоби кляузи писав із-за удару по м"ячу військового! Стидоба паскудна!!!!!