Чорноморець — Ворскла — 0:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 14:57 9 березня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Ворскла — 0:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Ворскла (Полтава).

Черноморец - Ворскла - 0:1. Чемпионат Украины, 20-й тур. Обзор матча, статистикаЧерноморец - Ворскла - 0:1. Чемпионат Украины, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Чорноморець (Одеса) — Ворскла (Полтава) — 0:1 (0:0)
Голи: А. Батсула (90)

Предупредження: M. Ковталюк (14), S. Iyede (45), A. Штогрин (48), Авагімян (50)

Огляд матчу Чорноморець — Ворскла:

Футбольний матч між командами «Чорноморець» і «Ворскла Полтава» відбувся в напруженій боротьбі і завершився перемогою полтавської «Ворскли» з рахунком 0:1. Матч проходив на стадіоні «Чорноморець», і обидві команди продемонстрували високу самовіддачу протягом усієї гри. Перша половина матчу закінчилася з рахунком 0:0, і обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. На 14-й хвилині жовту картку отримав гравець полтавської «Ворскли» М. Ковталюк, а на 45-й хвилині — гравець «Чорноморця» С. Айєде. На початку другого тайму «Чорноморець» зробив заміну, випустивши на 46-й хвилині А. Присяжнюка замість С. Айєде. Однак до 90-ї хвилини рахунок так і не змінився.

У другому таймі «Чорноморець» отримав ще дві жовті картки: А. Штогрін і А. Авагимян були попереджені. Полтавська «Ворскла» також провела дві заміни: на 67-й хвилині А. Челядін замінив Ю. Павлюка, а на 81-й хвилині М. Ковталюк замінив А. Толі. На останніх хвилинах матчу обидві команди провели додаткові заміни, намагаючись закріпити перемогу. На 83-й хвилині «Чорноморець» випустив Б. Бойчука замість Ф. Альваренги та О. Кузика замість Зе Гомеша, а на 89-й хвилині полтавська «Ворскла» замінила І. Крупського на Т. Галаса. Хвилююча розв’язка настала на 90-й хвилині, коли гравець полтавської «Ворскли» А. Бацула забив єдиний гол у матчі, забезпечивши своїй команді перемогу з рахунком 0:1. Матч став свідченням змагального духу обох команд і продемонстрував азарт футболу Прем’єр-ліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Верес, Олександрія — Ворскла.