Валенсія — Хетафе — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-03-09 16:55 9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Хетафе — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

9 березня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Хетафе (Іспанія).

Валенсия - Хетафе - 1:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Хетафе - 1:0. Чемпионат Испании, 28-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Валенсія (Іспанія) — Хетафе (Іспанія) — 1:0 (1:0)
Голи: Хьюго Дуро (40)

Предупредження: Моріба (43), Pepelu (67)

Огляд матчу Валенсія — Гетафе:

У напруженому поєдинку на «Естадіо де Месталья» «Валенсія» здобула перемогу над «Гетафе» з рахунком 1:0 у матчі Ла Ліги. Єдиний гол у матчі відбувся на 40-й хвилині, коли гравець «Валенсії» Х. Дуро знайшов крапку в сітці воріт, забезпечивши своїй команді перевагу перед перервою. У другому таймі обидві команди здійснили тактичні зміни: «Валенсія» випустила на поле Ф. Переса і С. Каноса на 59-й хвилині. Каноса на 59-й хвилині, а «Гетафе» здійснив заміни: К. Алена і Х. Мартін увійшли в гру на 61-й і 62-й хвилинах відповідно.

Під час матчу напруга наростала, гравцям обох сторін було показано жовті картки. Під час гри попередження отримали гравці «Валенсії» Пепелу і «Гетафе» І. Моріба, Х. А. Кармона, Джене і О. Альдерете. В останні хвилини матчу «Валенсія» провела чергову заміну: Р. Яремчук, Х. Герра і С. Амалла вийшли на поле, а «Гетафе» — Х. Іглесіас, Ю. Сантьяго, Н. Максимович та О. Попри всі зусилля, «Гетафе» не зміг пробити оборону «Валенсії», і матч закінчився з рахунком 1:0 на користь господарів. Завдяки цій перемозі «Валенсія» піднялася в турнірній таблиці Ла Ліги, а «Гетафе» прагнутиме відігратися в наступному поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вільярреал — Валенсія, Гетафе — Жирона.